SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 171
Mam pytnko. Jaka jest najlepsza maść rozgrzewająca i lecząca stawy? (tylko żeby nie śmierdziała tak masakrycznie :P)

I love this game!! - I wszystko jasne =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
https://www.sfd.pl/temat220990/ tutaj zobaczysz ktora masc jest najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
maju kupiles w koncu tego powerplyos??
mi dosiezny poszedl w gore po progsie mjozy, bo z jednej nogi i z naskoku troche mniej i teraz mam dosiezny prawie taki jak z naskoku, ale ja to jakis dziwny jestem bo ten dosiezny powinien byc gorszy a nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
capus nie przejmuj sie mi jak wzrosł z 2 nog ogólnie tak oduczylem sie po jakims czasie skakac calkowicie z 1 nogi,teraz to jest looz nie robie zadnego programu tylko skacze z 1 nogi i przy tym po tygodniu z porwotem stalem sie leaperem i nie umiem juz kompletnie skakac z miejscapotrzebuje teraz 2ch kroków i skacze jakies 20 cm wyzej niz z verticala

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 171
Mjoza ile cd dał ci ten przerobiony przez ciebie trening spudda webba?

I love this game!! - I wszystko jasne =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
2 miechy - +20 cm dosiezny,z rozbiegu bylo super nie wiem dokladnie ile dopuki mi sie nie zaczelo we lbie przestawiac i zaczolem skakac z 2 nog wtedy z 1 lipa teraz coraz lepiej z jednej a z dosieznego lipawie ktos jak to pogodzic??

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
ehhhhhhh...w czwartek na treningu w siate mialem kryzys;juz po rozgrzewce ociekałem potem i nie miałem siły,ledwo doskakiwałem do 305;a gdy przyszedł atak nie byłem w stanie sciac porzadnie i zdażyć do szybkiej piłki taki byłem wolny a w dodatku kostka mnie zaczeła bolec dlatego postanowiłem odpoczac i nie bylem w piatek na treningu
a już 15pazdziernika pierwszy mecz ligi mazowieckiej z MOS Wola Warszawa!!!looooooool
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
4mario gdzie grasz i jaki rocznik?

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
zwykły klubik Norwid Wyszków rocznik 89,nie mamy zbytnich szans bo nie jestesmy zgrani nie wiem co to bedzie jeszcze z Mosem pierwszy mecz i to u siebie troche sie boje, w grupie jestesmy jeszcze z Ostrołeka ,MDK WWa i Stolarka 2 Wolomin;
Ostroleke ogralismy pol roku temu w miedzypowiatowych ale nasz sklad byl wtedy zupelnie inny

Zmieniony przez - 4mario w dniu 2005-09-24 19:03:23

Zmieniony przez - 4mario w dniu 2005-09-24 19:04:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
Hehe Mjoza:DMam identycznie:DHehe a przynaj,mniej ostatnio no i mój kolega tak ma;]ze z 2 nóg wyzej skacze niz z jednej:P(z nabiegu)na począdku myślałem ze to mój plan tak robiL:P Ale on dawał tak ze dosięzny wyrównywał bardziej z wyskokiem z nabiegu:DWięc nie martw sie tym tylko nawalaj wsady:D:D one Ci zrobią tak ze zaczniesz latac z jednej:D Tak jak ja:D

P.S dzisaj złapałem sie z nabiegu z jednej nogi na koszu 3.20 :D:D
Twój trening sporo daje:D
Poozdro:D

Tooooooooo wszystko:D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium