SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
andy nie łam sie, owszem beda spadki ale potem bedzie nie az tak trudno do formy wrocic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
jedno zdanie odnosnie trenigu Spudda Webba
ten program jest za je bis ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dzis zaczalem 3 tydz i wogole jestem w szoku dynamika poszla niezle w gore poniewaz z nogi z ktorej nigdy w dwutakcie nie skakalem chociaz jest barziej umiesniona mam teraz wyskok w niej chyba z 10 cm wiecej i wogoel dynamika poszla a przed tem u mnie miedzy lewa a prawa noga odnosnie wyskoku byla straszna przepasc a teraz sie wwszystko wyrownuje
ale to nie znaczy ze ta lepsza noga do tej pory sie nie polepszyla tez jest jakies mysle 8 cm wiecej az strach pomyslec co bedzie po regeneracji:DDDD
ja ciwcze z obciaznikam 1kg na kazdej nodze no i przedtem bez obciaznikow skakalem bez rozgrzewki z jednej nogi tak jak teraz skacze z obciaznikami

efekty sa oszalamiajace pomimo ze ten program nie jest w pelni dobrze przetlumaczony (chyba ze 1-3 tydz jest dobrze )
a wiec narazie jestem pod wielkim wrazeniem tego programu zobaczymy na jak dlugo

oczywiscie oprocz trego ciwcze na silce wszystkio partie w tym najwazniejsze dla wyskoku miesnie dwuglowe a no i trenigi po robiez 12-13 kilogramowymi hantalmi + 1 kg obciaznkow na 1 noge
wtorkowe trennigi robie tylko z obiaznikami

pozdro !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
maju dla twojej wiadomosci to dwuglowy jest z tylu uda, wiec chyba cwiczysz czworoglowy bo to on jest najwazniejszy do wyskoku
ps. u mnie juz 5 tydzien leci
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
qrna wszyscy widza efekty tylko nie ja:D:Ddzisiaj przed treningiem skoczyłem sobie pare razy do okna na strychu na wysokosci ok.3m i z miejsca spokojnie doskakiwałem,a po zrobieniu trzech cwiczen 4tygodnia znowu skoczyłem do okna i nie mogłem doskoczyc,brakowało mi z 5 cm;dziwne nie?:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
mi sie wydaje ze maju mial juz pare w nogach i teraz szlifuje technike wyskoku i dynamike, bo to jest imposible zeby wyskok urusl tak szybko przy slabych miesniach, 10cm w dwa tygodnie tez bym tak chcial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 952
Capus-mięsnie dwugłowe w większym stopniu wływają na wyskok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
Fufkin jak jak robisz cwiercskoki albo cos w tym stylu to gdzie cie bardziej boli?? bo przynajmniej mnie pali z przodu uda, a to jest czworoglowy (prostownik), dwuglowy to zginacz z tylu uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
dwuglowy wieksza role spelnia przy wybiciu z jednej nogi.

owszem wazny miesien ale ciezko okreslic ktory najwazniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
jak sie cwiczy na maszynie takiej do zginania tylko to rownoczesnie trenuje sie dwuglowe uda i dwuglowe lydek
ja te 2 glowe to cwicze ju od 3 miesiecy i przed tem jak nietrenowalem spudda po treningu 2 glowych tez byly efekty a na ich dobre trenowanie trzeba miec opdpowiedni sprzet na silce ktory mozna zrobic samemu
a co do czworoglwych czyli tych z przodu to sa one potrzebne najbardziej pilkarzom a nie koszykarzom pozdro

owszem ma silni umiesnione nogi chociaz chude ala Jordan na poczatku kariery
a i jeszcze jedno dzieki trenigowi spudda polepszyla mi sie widocznos wszystkich miesni ud a przede wszystkim tego miesnia 1 kolo kolana co byl na tym zdjeciu z ta strzalka(zawdzieczam to tez 3 tyg jezdzie na rowerze dziennie po 20 km z obciaznikami jednak zrezygnowalem z jazdy po zaczeciu spudda bo mysle ze to by bylo za duze obciazenie )


przy napieciu jest masakrycznie widoczny(czasami nie wierze wlasnym oczom) zdjecia moge zrobic ale dopiero pod koniec wrzesnia

a i jeszcze jedno dzieki treningowi spudda mam o wiele mocniejsze uderzenie grajac w pilke nozna a moj kumpel jak trenowla na silce nogi przez jakies 2 miechy chyba bardzo mocno to mial taka niewyobrazalna lute w nodze ze balem sie ustac na bramce jak gral przeciwko mnie chociaz wtedy bylem dobrym bramkarzem (przed tym jak nie trenowal tych nog to strzaly mial normalne i moglem sobie stac a wiec chyba robi wrazenie



pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
ja cos u mnie ostatnio nie tak z pisaniem postow

2x a i jeszcze jedno
i 2x pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium