SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241186

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
el0 wszystkim:)cwicze ten program z n4n skonczyłem pierwszy tydzien ale czuje duze obciazenie w kolanach i mam pytanie czy w dniach regeneracji mozna lajtowo pograc sobie z godzinke w siatke na podworku czy lepiej lezec i sie byczyc:D??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
Jak pisałem wcześniej mam zasięg 2:20 (mało).
4mario ja gram po pare godzin jak mam tylko okazje, w dni treningu też.
Niedobrze, że już po pierwszym tygodniu masz coś z kolanami. U mnie też kolana dają o sobie znać, dlatego smaruje je fastum na noc(tylko to mam), a przy najbliższej okazji kupuje jakiś preparat z glukozaminą.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
4mario a cwiczysz z obciazeniem czy bez? jak z obciazeniem to zmniejsz ciezar albo trenuj bez obciazenia bo szkoda kolan.

ps. ja planuje zrobic caly program ( jeszcze tylko 13 tyg. )
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
cwicze bez obciażenia ale chyba dam coś na wznosy łydek ;doradzcie ile mam dać;)aha zapomniałem dodac ze ostatni tydzien to był hardkor:trening spudda+cztery treningi w siate i podwórko prawie codziennie;w środe na treningu trener kazał mojemu kumplowi wskoczyc mi na plecy i musiałem robic przysiady:D to chyba dlatego czuje kolana:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Możliwe że to od tego Cię bolą. Proponuje Ci także masować kolana podczas treningu i po nim. I zawsze pamiętaj o rozgrzewce przed treningiem. To bardzo ważne!!!

A chłopaki co do Waszych zasięgów to po ile macie wzrostu jak macie po 2,20m albo 2,23m(i ile macie lat??).
Ja mam 15 i pół roku, 182cm i 237cm ze stania.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
ja mam 185cm wzrostu; zasiegu 238cm gdy uniose reke a 306 gdy skocze z nabiegu;tzn ze wyskok mam słaby i wydaje mi sie ze po treningu Spuda powinien mi niezle pójsc w góre:)przynajmniej taka mam nadzieje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
14 i pol 176cm ze stania jakies 230

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
170 cm, za 2 miechy 18 lat kończe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
wiek 16 (ale juz blizej niz dalej do 17 ) wzrost 184, zasieg 235, a wyskoku narazie nie podam bo i tak bedzie (mam nadzieje) nieaktualny za jakis niedlugi czas (bo trening spudd'a dziala)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2221
Cos mi sie to dziwne wydawalo i zmierzylem i mam 2,25-6 bez butow z miejsca,wzrost 176,wiek - od niedawna 16,mam nadzieje ze cos jeszcze urosne;)pzdr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium