SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241147

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
efekty sa...ale tylko po regeneracji:)w poniedzialek latałem:D zauwazylem pierwsze postepy wyskoku;ale dzis juz wróciła codziennosc:)czyli zmeczenie, zniechecenie i zakwasy; ale juz wiem ze odpowiednia regeneracja jest bardzo bardzo wazna; pzdr:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
1. AA jest podobny do SD bo tam nie ma kszeselka tylko jakies squad hops
2. wiem ze do peco nie trzeba specjalnych butow
3. probowalem zrobic butki do jumpsoles ale mi spadly po 2 wyskokach
4. po paru tyugodniach robienia tego samego i z bolem kolan nie da sie przykladac bardzo do treningu

ps. dzis sie wyzylem na koszu (nie robilem wsadow juz z tydzien)i wrocila mi chec do zycia, mam nadzieje ze mi zostanie do jutra i pozniej tez, a jak nie to mam juz sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
dzisiaj juz czuje sie w miare na siłach i zrobie trening mam nadzieje..

capus ten sposob to wyjscie i porobienie wsadow? tak czesto masz zamiar? czy źle zrozumialem

Zmieniony przez - Pavlo w dniu 2005-08-25 09:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
Pavlo mialem dluga przerwe w grze (ponad tydzien) i nudzilo mi sie takie skakanie dla skakania no i wczoraj sie naladowalem jak sobie pogralem, to nie jest jakis tam sposob ale mozna sie podjarac wyskokiem i motywacja jest, jak nie gralem to nie zauwazalem efektow, a jak pogralem to czuc ze sie lepiej skacze i mozna lepsze wsady robic, czyli nie sama gra ale po prostu jak sie widzi efekty to sie chce cwiczyc zeby bylo jeszcze lepiej
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
no to mam podobnie i juz o tym pisalem co wojtkov stwierdzil ze sie jaram przed kims
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
no to nie tak samo bo ja gram sam bo w moim miescie nikt nie gra w kosza (a jak ktos gra to tylko rzuca brak wsadow), naszczescie tam gdzie chodze do szkoly graja kumple wiec juz za tydzien sobie pogramy (moze jakis lokalny konkurs wsadow)
ps. narazie ide na trening poki jest motywacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
lol ja na razie tez grywam sam nie ma z kim poprostu i sam jestem na boisku wsadzam i motywuje sie jak cos wyjdzie albo cos wiec troche tak samo

Wojtkov źle zinterpretowal wetdy jaram sie przed soba wyskokiem a nie przed innymi

Zmieniony przez - Pavlo w dniu 2005-08-25 11:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
no to jest nas dwoch
juz jestem po terningu jestem padniety i caly mokry, najgorsze sa kangaroo i cwiercskoki po seri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ktory ty tydzien robisz? ja 6.

dorwalo mnie jednak to przetrenowanie lekkie niby dzisiaj juz lepiej ale zrobilem lzejszy trening niz zwykle troche licze ze w pon juz bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
rowniez tydzien 6, ja tez czuje zmeczenie nog, mam male zakwasy i jak wczoraj gralem to nie moglem doskoczyc tam gdzie juz pare razy doskoczylem jakies 2 tygodnie temu, dopadlo mnie to zmeczenie ale nie lamie sie bo jak odpoczne to bedzie dobrze
pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium