SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241169

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Ja tam czesto na max zakwasach (ciezko mi było zrobić przysiad, albo napiąć miesnie ud ) robiłem trening, tylko trza było dobrze rozgrzać i troche porozciągać wtedy jakoś mniej odczuwałem ból . Jeśli nie masz wogule siły to nie rób, ale jesli poprostu bolą Cie miesnie to raczej rób, nie pękaj ...

Ogólnie to ja lubie miec zakwasy bo wtedy wiem ze sie nie obijałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
ja bym zrobil tylko tak jak w progsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
wojtkov dobrze mowi zebys sie duzo rozciagal to zmniejszy zakwasy, tylko musisz sie rozciagac od razu po treningu i porzadnie, na rozgrzewce tez, przynajmniej na poczatku bo pozniej sie miesnie przyzwyczaja i juz trudniej zrobic zakwasy, mi sie nigdy nie chce rozciagac no i zle robie
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
Ja wkoncu sam juz nie wiem jaki trening mam robic. Mam 16 lat 184cm, nie robilenm nigdy zadnych treningow jumpow, a wiem tyle ze do obreczy doskocze. Co proponujecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
Komus juz pomogl program Webba?? O ile cm wiecej skaczecie, po ilu dniach nie czuc juz zakwasow.

sry ze jeszcze raz napisalem ale cos sie zalogowac nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 427
Rób ten trening, bo daje po nogach równo , jak sie nie zwiększy dużo wyskok, to przynajmniej po pierwszych 3 tygodniach będziesz miał niezłe mięsnie :D
Dzisiaj środa, znaczy nic nie robimy, ale nogi bolą niemiłosiernie xD, trzeba zachować troche sił na jutro i na piątek :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
Ja bym go chetnie teraz robil. Tylko jedno pytanie where (gdzie)?? Jak bede skakal w domu to dostane opiepsz. Na parterze bedzie sie wydawac czy na gorze przebiega stado koni (wystarczy ze przejdziesz to slychac, o skakaniu nie wpspomne). Niestety musze czekac do wakacji.

A.. i powiedzcie jak wam idzie, czy dalej te trening robicie. Jak juz zrobiliscie to napiszczie czy sa jakies efekty, jakie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
robilem 6tyg spuda i musze przyznac ze choc nie dal mi ten progs za duzo wyskoku to znacznie mi sie zwiekszyla muskulatura nóg i moje uda są o wiele grubsze:P
a tak wogole to nie zaluje ze go robilem i ze nie ma spektakularnych efektow bo praktycznie caly czas trenuje od czerwca i nie mialem odpoczynku od tego czasu i nieraz po prostu nie mam siły skakac ale wiem ze jak sie zregeneruje to bede fruwal:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
jezeli nie masz warunkow do skakania to rob sobie w zime wspiecia na palcach przysiady brzuszki duzo jest cwiczen ktore nie halasuja i mozesz biegac do tego i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
No w sumie to masz racje, o tym myslalem juz wczesniej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium