SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
pewnie chodzi o naskok i wymach rekami zamach rekami duzo znaczy pewnie o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
boje sie ze sobie naderwalem miesnia,wczoraj gralismy w kosza i dostalem tak mocno kolanem w lewe udo z ledwo chodze,nie mowiąc już o skakaniu,musze przynajmiej tygodniowa przerwe zrobic sobie od sportu wogóle,poradźcie mi cos by sie to szybko zregenerowalo i nie bolalo
pozdro.

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
stluczony miesien czy cos takiego napewno nie naderwany jak sie b.dobrze rozgrzejesz to da rade grac, miałem tak wiele razy 2-3 dni i bedzie nawet ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
dzieki za pocieszenieale ja chce grac i ćwiczyc JUŻ!!!!a zbyt mnie boli by mówic o skakaniu:-/

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
ja mam nadzieje, ze napiszesz o swoich postepach, bo niewatpliwie one sa... :) a napisz jak wrocisz czy zadnego urazu sie nie nabawiles i czy nie dokucza Tobie jakis bol po tym calym cyklu treningu Webb'a... pozdro

Zmieniony przez - Torfik1 w dniu 2005-08-09 14:37:32

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
pavlo na 100% nie wiem czy dobrze robie żabki, pytałem sie kiedys mjozy o to i robie tak jak on napisał.
mjoza kup sobie jakąś maść to przyspieszy twój powrót do zdrowia

ja mam teraz przerwe tygodniową w treningu spudda i dzis na siłce nogi zrobiłem, ale nie wiem czy to był dobry pomysł bo mi kolanko dziwnie strzykało przy przysiadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
ej a jedno powtórzenie w wypadach to jedna noga do przodu czy dwie nogi to jedno powtórzenie jesli wiecie o co mi chodzi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Mnie żabki też sprawiają spory trud.
A co do wykroków to ja robię że jedno powtórzenie to wypad jednej nogi w przód.
Dziś po treningu czułem sie taki jakby ociężały. Też tak macie??

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Nie wiem:D Trening zaczynam od jutra po hmm bedzie 2 latach na ziemi :D. Co prawda zaczalem 2 tygodnie temu, ale od razu kontuzja sie przyplatala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
ale mnie nosi.....grrrr a nie moge nic zrobic przez ta kontuzje,do jutra oczywiscie,
PS.oglądałem filmik w którym mj mówi ze najlepszy sposobem na wyskok ,tak on ćwiczyl jest pop prostu doskakiwanie do obreczy i cwiczenie wsadów,czyli po treningu chyba bede robil tak-2 godzinki wsady 2 godzinki gra

BBALL4EVA

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium