SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241157

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
moim zdaniem jak sie zaczyna nauka i treningi to wyskok sie powinno budowac w dni w ktorych mamy mniej lekcji albo w wekeendy zamiast pic ;) ja osobscie nie trenuje bo kolana mam juz zwalone i jumpa mam jakiego mam i mi styka moze w przyszlosci trening Hansa ale to jak przestane rosnac czyli 18 lat tak okolo bo do tego czasu jeszcze z 1.2mm idze urosnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Janu, jak boisz sie o kolana, to rób sobie inne ćwiczenia, np. na łydki, łydki jak ktoś mówił to 35% wyskoku, i ćwiczenia na inne partie mięśni, czyli np na brzuch.

- Chyba że jesteś juz taki przypakowany że wiecej siły w siebie nie wciśniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
nie przypakowany to ja akurat wogule nie jestem :) a narazie za treningi wyskokowe sie nie biore ale kto wie jak bedzie kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ja mam 13h tygodniowo siatki i tez robie wyskok i tez musze zrobic lekcje to nie jest tak ze 2 gim i wogole nie ma lekcji.
a tak pozatym to mnie dzisiaj niezle kolana napieprzaly no ale zobaczymy na poczatku zeszlego programu tez mnie bolaly, a z czasem przeszlo mi...mam nadzieje ze bedzie dobrze bo chcem poprawiac jumpa odpoczne se w styczniu czy lutym

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
anm a jeszcze jak ktos dojezdza i ma dupne polaczenie a pozniej jeszcze pare kilosow do domu, do tego ucz sie i jeszcze treningi na ktore musisz pojsc(pojechac)4x w tygodniu tam gdzie chodze do szkoly i 1x na miejscu, do tego jeszcze mam takich glupich nauczycieli ze jak ci nie zada kilku zadan ktore zajmuja np z matmy okolo 3-5 stron, z angola 2 strony w cwiczeniu to minimum itd. to czasu nie ma, a jeszcze trzeba miec czas na odpoczynek i rozrywke
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
a po co rozrywka?
zreszta jeden stawia na nauke drugi na sport.ja stawiam na sport u mnie na pierwszym miejscu jest trening a na drugim nauka.
kolana

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
jak to po co rozrywka np. jutro mam disco w szkole, a wlasciwie to juz dzisiaj, trzeba isc i poskakac
a do tej calej szkoly to jeszcze mam zapierniccz z olimpiadami, przed chwila skonczylem pisac olimpiade z fizy 15 zadan na dzisiaj musialem zrobic i wez tu czlowieku zyj, kiedy tu sie wyspac, a jeszcze nawet nie mialem czasu zjesc kolacji, dlatego niektorzy nie maja czasu na regularny trening a nieregolarny to sobie mozna darowac bo i tak nic nie da
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
no widzisz ja ide do szkoly zaraz(dzisiaj na pozniem troche mam) i pierwszy mam spr z chemii i kompletnie nic nie umiem. dobra mysle ze mozemy zamknac w sumie ten temat jeden ma czas drugi nie mam i to rozumiem jeden bedzie trenowac a drugi nie.pozdro

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
chcialbym w weekend trenowac ale jestem tak zmeczony w weekend po ciezkim tygodniu ze odpoczywam i nic nie robie ;musze to robic zeby wytrzymac nastepny tydzien i tak bedzie do czerwca:pjakos dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ludzie ja mam na 12.55 szkola na popoludnie i wałek :P musze pomiescic treningi, nauke (Liceum ) i przedewszystkim dziewczyne , a najlepsze jest to ze nawet mi sie to w miare udaje co prawda breaka musialem odpuscic i ostatni raz trenowalem przed wakacjami ale coz..inaczej nie da rady :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium