SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Wocio ja tez kiedys mialem cos z kolanem, ze nawet ruszac sie nie moglem, a zeby wchodzic po schodach to juz ZADNEJ mowy nie bylo, ale poszedlem do takiej masazystki i mi to jakos ponastawiala, pomasowala itd... i cos tam "wskoczylo" i od razu po wizycie juz schodzilem najnormalniej w swiecie takze moze pomysl nad jakims nastawianiem, masazem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
a ja mam problem: dzien po treningu mimo rozciągania niesamowicie strzela mi staw skokowy,nie wiem co mam z tym zrobic??czasami to bolinalerzy cos z tym zrobic??
PS.(nie chce mi sie zakladac na to osobny temat)kupilem sobie buciki answery 8 za 260 zł,co o nich sądzicie??
pozdro.

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377


rozciaganie malo ma do stawow, mi tez strzela, przejdzie Ci
a jesli nie to odpusc sobie bo masz kostke przeciazona

reeboki hmmmm fajne bo czarne hehe

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
juz koncze 3 tydzien, jeszcze tylko jutro trening ejj odkrylem dzisiaj, ze do tych skokow z 1 nogi to trzeba nabiegac za***iscie dynamicznie i jak najszybciej sie da hehe i super mi sie skaklo dzisiaj!!!!!! a dawniej jak sie ociagalem troszke to bylo duzo gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
sztojak gratulacje ze to odkryles,ja to odkrylem dopiero w 5 tyg,zauwazylem ze z maksymalnego rozpędu znacznie wyzej skaczepozatym powoli sie ucze tak grac na wysokich obrotach i podoba mi sie to bo tak mnie nikt nie moze zatrzymac cos jak wade,jak sie rozpędzi to już nikt go nie zatrzyma

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
mjoza na twój staw skokowy to może jakies maści by pomogły typu fastum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
no ja odkrylem pod koniec 3 tygodnia, wiec nie jest zle kurde juz wyjezdzam w ten weekend i nie bede mial jak robic po wakacjach, zdaze w wakacje zrobic chyba tylko z 2 tyg i pozniej znowu mnie nie ma... A jak bym chcial robic z pelnego nabiegu te wyskoki to nie ma szans w domu moze pogadam zeby mnie wpuszczali na sale w roku szkolnym tez tak wieczorkiem, wypas by byl


P.S. Robilbym ten kangarohoops, ale jak po tym spuddzie takie efekty to zal przestawac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
a ja sie jeszcze zastanowie czy robic juz te skoki czy nie
(bolacy piszczel) i najwyzej zrobie tak jak we wtorek
mordercze 7x20x10kg wzamian

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
No to dzisiejszy trening to był dla mnie masakrą. Była w ogóle brzydka pogoda i padał deszcz i poprzez to jakoś tak się nieswojo czułem (jakiśtaki osłabiony byłem). Żeby się trochę "obudzić" to przeprowadziłem strasznie długą rozgrzewkę jak na mnie (prawie 30min). Do ćwiczeń dodawałem ile mogłem. Robiłem skoki z jednej nogi i do tego jeszcze dodałem jedną serię wsadów (20 razy). Ilość przysiadów kangaroo to zrobiłem razy dwa. PO treningu odczułem mięśnie ud (tak z boku jakos). Ale ....odczułem że skacze mi się tak bardziej lekko a zarazem wyżej. Jeszcze dziś zamierzam popykać w kosza jak pogogda pozwoli. Wczoraj zjadłem galaretkę, ponieważ wyczytałem że ona pomaga na stawy...a to się mi teraz bardzo przyda.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
w trakcie dzisiejszego treninu zauważyłem, że mam zmęczone nogi. szczególnie przy naskokach widać to było, bo skakałem 5 cm niżej niżej niż w poniedziałek. wszystko przez to, że wczoraj w dniu regeneracji duzo pograłem w siate.
moja rozpiska dzisiejsza:
1. przysiady kangoro/ćwierćskoki - 3x20,3x20
2. wznosy łydek- 3 x 30, 50 podskoków po serii.
3. 4 x 10 skoków z jednej nogi
4. naskoki - 2 x 20
5. Strzepywania - 2 x 30
Mógłbym jeszcze cos dodac, ale to juz by była masakra. Przede mną jeszcze 12 tygodni i wydaje mi sie, że nie ma co sie wypalać, bo to co teraz robie wystarczająco daje w du..

Co sądzicie o dodawaniu powtórzeń, czy to ma sens, gdy zbytnio wyczerpujemy swój organizm?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium