SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241143

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
tez sie raczej nie op*****la* musze przyznac ze czwarty tydzien jest niezly, a tak ogólnie jak ide na trening w siate grac to jestem o wiele wiele wolniejszy, dzisiaj skakałem sobie na sali do miarki, 10 cm nizej niz zwykle
hehe:D:D:D a taki Pavlo traci motywacje bo nie ma sie przed kim jarac wyskokiem:D to ja juz powinienem rzucic ten program nie Pavlo?:D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
źle zrozumiałes nie jaram sie wyskokiem chodziło mi o to ze jak sobie wyjde na boisko poskakac pare prostych wsadów i zajawka wraca i motywacja o to mi chodzilo a nie ze sie jarac przed kims
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
wydaje mi sie ze 4 tyg w zupełności wystarcza. spedz ten czas aktywnie, 2 x w tygodniu pobiegaj po 30-40min truchtem, rozciagaj sie, na rowerze itp itd

pozdrawiam i życze dalszych sukcesów

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 158
Ja mysle ze powinienes odpoczywac 2 tyg.A potem idz na silke i zacznij powoli przyzwyczajac sie i robic technike.Potem zwiekszaj stopniowo ciezar zeby wejsc na powazniejsze.Przynajmniej ja tak bym zrobil:D

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Nie bylo mnie 10 dni i duuzo sie stron porobilo, przyznam sie, ze nie chce mi sie za bardzo wszystkiego czytac, mooze sie pozniej zmusze , wiec moze mi ktos napisze w jakich tygodniach kto jest i czy wyniki nadal sa ok. 2 cm na tydzien?

P.S. ja mam zamiar zaczac od poniedzialku kangaroohoops
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ja byłem przed chwila koszu ze 2h i kurde powiem wam tak z jednej nogi w miare podobnie ale nie mierzylem dokladnie (ale alleya na 298 zrobiłem ) z naskoku sporo sie pogorszyl niestety :/ a dosieznego nie mierzyłem tyle ze przez ostatnie 2 msce przybyło mi jakies 5kg przez kreatyne pewnie moze troche spadnie po cyklu

sztojak - witamy spowrotem , masz zamiar robic kangaroo wg rozpisu?

Zmieniony przez - Pavlo w dniu 2005-08-21 12:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
dobra przyznam sie bez bicia nie chce mi sie robic calego programu,wiec tak, po 9 tyg efekty są następujące
z jednej nogi przed progsem-75
z jedej po -91
z naskoku przed-60
z naskoku po-80-85
dosiezny przed-50
dosiezny po-70-75
PS.chce teraz robic program całkowicie areobowy czyli bieganie,doskakiwanie do obreczy,wsady,i gra w kosza x2 niz wczesniej(czyli ćwierc doby na koszu minimum)

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
tak pavlo chce robic wg rozpiski - mam nadzieje, ze dam rade

Ja nie wiem dokladnie w cm ile dal mi ten program (robilem 3 tyg) ale jestem pewny ze dal pare dobrych cm!! Bo jak bylem na obozie z moim klubem (trenuje reczna) to byly tam wzrokowo wysokie dla mnie kosze, na ktore na pewno bym nie doskoczyl, a tu o dziwo dotykalem bez wiekszych problemow. Teraz nie mam gdzie robic tego programu to sie zabiore za kangaroo

Mjoza, wypas masz te wyniki, naprawde duuuzo cm Ci poszlo w te tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
kangaroo dosc ciezki jest wg mnie w ostatnich tygodniach takze powodzenia mam nadzieje ze tez bedzie efektywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
1000 wypowiedz w poscie nalezy do mnie !!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium