SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241162

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2511
"mam pytanko, słyszałem coś o zależności wielkości mięśni. Wiecie, że na rowerze nie można za wiele jeździć itp że trzeba rozciągać mięśnie, a nie je powiększać i odpowiedzcie mi na pytanie czy taka maślaneczka po treningu na wyskok będzie dobrze działała? "

janu15 to :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
to ze rower jest zly na wyskok i ze trzeba sie rozciagac wiemy i juz byla kiedys o tym mowa, a wielkosc miesni to inna sprawa, bo miesnie musza byc duze zeby bylo z czego sile brac do jumpa, ale nie przerosniete, nie chodzi o to zeby miesnie mialy jak najwieksza mase tylko sile eksplozywna (jak to tazoo ostatnio okreslil), takze wielkosc miesni zalezy od organizmu, jeden bedzie mial nogi jak zapalki i bedzie skakal tyle co gosc wypakowany
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2511
a czy polecasz branie białka załóżmy sojowego przy ćwiczeniu wyskoku? tzn. przy codziennym trenowaniu

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
a mnie kolana bola jak cholera a w sobote nie bylem na silce bo qmplowi sie popierdzielily godziny wiec nie wyprobowalem jeszcze tej metody treningowej

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
No mnie tez Andy :/... Od 3 tyg. nie cwicze, tylko łydki, bo mi sie posypały coś ostatnio kolana :/.

Czy kiśle, galaretka itd. coś dają ? Bo biore glukozamine (w tabletkach rozpuszczaną w wodzie) codziennie i robie to na ból kolan, ale nie wiele pomaga, chociaz bol nie jest tak intenywny i porządnie boli tylko jak pogram, no ale wole nie ryzykować i nic nie robić, bo kolana ma sie jedne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
rozpiscie tu co robicie na silce bo tez chce zaczac jakis trening na silce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
elo dawno mnie tu nie bylo, ktos jeszcze cwiczyc spudd webb??

ps. elo wszystkim
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
pare osob wlasnie zaczyna trening spuda: siwy, jayman i chyba ktos jeszcze.
i jeszcze taka mala uwaga, bo tazoo pisal ze ten trening jest bez sensu, ale jezeli wykonuje sie go odpowiednio np. żabki przysiady kangoroo czy powolne przysiady, w ktorych z dosc glebokiego przysiadu robi sie dynamiczny zryw aby wyskoczyc jak najwyzej i jak najszybciej, to ma to podobne dzialanie do eksplozywnego wyciskania ciezaru na suwnicy, program ten rozni sie iloscia serii i powtorzen, ktore sa tylko umowne i kazdy moze je dopasowac do siebie, moze cwiczenia nie maja identycznego dzialania jak te ktore przedstawial tazoo, ale wielu osobom pomagaja i to w znacznym stopniu poprawiaja wyskok
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
ej to w końcu na której stronie jest ten program przetłumaczony w całości ???



Zmieniony przez - kp11 w dniu 2005-11-16 14:43:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1402
Ja robie spuuda. Jestem w trakcie 3 tyg. Od poniedzialku bede zaczynal ta druga czesc treningu.

Zmieniony przez - ShaQ14 w dniu 2005-11-16 16:03:16
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium