SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
a i wie ktos moze ile razy w tyg sie robi jumsoles a ile playplyoos??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
powerplyos 2x a jumpsoles chyba 5x w tygodniu, jak chcesz kupic powerplyos to sie piesz bo do konca miesiaca jest tylko za 27 dolcow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
capus a cwiczyles to ?? jak tak to jakie efekty??

a i jak jest tylko 2 razy w tyg to musi byc masakrycznie trudny w te 2 dni skoro inne programy sa po 5 minimum 4 dni w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
nie cwiczylem tych programow, powerplyos trwa chyba 6 miesiecy tylko nie pamietam czy cwiczy sie mniej niz godzine w tygodniu czy dziennie, jakby bylo pare osob chetnych na tego progsa to mozna by bylo zrobic zrzutke to by wyszlo troche taniej, tylko trzeba miec konto paypal albo karty kredytowe, ja jestem chetny jakby sie ktos jeszcze zdecydowal mimo ze ten programik spud'a tez mi daje efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2364
Mam pytanie do tych którzy skonczyli lub sa w trakcie , skonczylem dzisiaj 1-wszy trening i za bardzo nic nie odczulem .. moze to tak ma byc na poczatek nie siłowe albo takie nie przemęczające , moze cos zle robie /? Cwicze trening Spudda Webba jak by co ;)

I Need My Anger to be healthy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
Buła byc moze ze cos zle robisz bo trening na poczatek wydaje sie lekki ale troche meczyc powinien tak na pol albo godzinke potreningu powinienes jeszcze troche czuc nogi, a jak cie nie meczy toskruc przerwy miedzy cwiczeniami, wszystkie wyskoki rob na maxymalna wysokosc no i zwiekszaj ilosc powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
noo ja kupuje chyba ten progrma (chyba ze jednak zdecydujesie na jump soles) brat mi przywiezie z usa wiec mzoemy sie zlozyc lae orginal moj ksreo Twoje !!!

a i jeszcze jredno masz moze jakies recenzje odnosnie tego programu jakis slawnych koleis czy jest dobry i wogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
pozytywne testimonial`s sa nawet po AA2 a co do jump soles to robilem go ale o tym pisalem wczesniej

a co do zmeczenia po treningu (znaczy sie przeczytaj to co pisalem jak nalezy go wykonywac kolo 38,39,40 strony czy cos hehe

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
Maju ten program przychodzi na e-maila, recenzji slawnych nie mam ale na www.powerplyos.com sa pokazane ze 2 wsady no i wypowiedzi zwyklych szaraczkow ile im dal ten program i takie tam ******ly, i ja sie moge zlozyc jakby bylo pare osob chetnych (minimum 4) bo i tak narazie cwicze spud'a bo daje efekty, moze w przyszlosci bym go zaczal ale na podstawie progsow ktore robilem i wskazowek z powerplyos jestem w stanie ulozyc wlasny program, dlatego we dwuch to troche malo jak dla mnie
ps. jestem w 6 tygodniu terningu spud'a, jeszcze tylko 9,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
dobra ja go i tak zamawiam za swoje jak ktos bylo chetnych np z 3 to wtedy po 5 dolarow kazdy

a mozesz mi napisac jak wyglada Twoj trenig spudda obecnie bo ja skonczylem 3 tydz i nie wiem co robic dalej bo wszyscy robia co innego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium