SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
kazdy staw jak sie obciaza to sie troche niszczy, itp. ale jak ma czas sie zregenerowac to sie wzmacnia, wiec nie mozna przesadzac na poczatku jak sie zaczyna cwiczyc, jak zlamiesz noge to w miejscu zlamania sie odbuduje kosc i bedzie mocniejsza, tak samo stawy jak sie scieraja to pozniej sie odbudowuje tkanka chrzestna i staw jest mocniejszy
jak robilem pierwszy program na wyskok (super dunk, prawie caly zrobilem 9 tygodni chyba) za bardzo dalem w palnik no i pozniej kolanka czuly jeszcze dlugo
tylko mozg trzeba cwiczyc zawsze
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
przysiady ze sztanga robione odpowiednio technicznie wzmacniają kolana

co do tego czy kość jest mocniejsza po zlamaniu to pewien taki nie jestem, ale moze :P w sumie ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
A jak ja nie cwicze od miesiąca, bo bolą mnie kolana :/// to moge sobie robić przysiady ? bez obciążenia, wzmocni je to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
no jak po miesiacu bez treningu jeszcze cie kolana bola to moze to nie jest wina przeciazenia kolan tylko moze rosniesz i dlatego cie bola, ja mam paru kumpli ktorzy mieli problemy z kolanami ale nie z treningu tylko wlasnie dla tego ze rosli szybko
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
No luzz:D JA w piątek zaczynam trening siłowy na wyskok Dudka:D Zobaczymy jak to bedzie:D

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
O i jeszcze jedno a jak te przysiady robić do końca czy do 90 stopni pomiędzy łydką a udem czy 90 stopni udo/podłoga???:)
PEACE!:)

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
90 stopni udo podloga to jest jak masz proste nogi
zalezy od obciazenia bo jak robisz z duzym no to plytsze te przysiady, ale jak z mniejszym to glebsze, tak zeby ci cos nie strzyknelo i zebys pozniej nie mial kontuzji
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
No jeśli rosne to byłoby fajnie, bo juz mam dość bycia kurduplem ... A tak wogule to sporo osób ostatnio w moim otoczeniu, i w moim wieku na problemy z kolanami, grający w piłke w klubie itd. wiele sie skarży na kolana wiec moze taki wiek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 846
mam takie pytanko .mam 16 lat i od nie dawna trenuje ten trening (spuda).
czy robienie tego treningu bez żadnych obciążeń ma jakiś sens???Tzn mam zamiar co tydzień zwiększać odrobinę ilość powtórzeń.Wykjonując poprawnie ćwiczenia mogę się spodziewac efektów zbliżonych do tych osiąganych z obciążeniami.Nie używam obciążen ze względu na kręgosłup.<nieprzyjemna kontuzja z przeszłości>.pomóżcie

JUMP JUMP JUMP :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
No jasne ze ma:d Jak masz gdzie to śmiało wykonuj ten program i bez obciązeń szkoda stawóe:D Efekty powinny być duze a przynajmniej mi duzo dał:D PeAcE

Tooooooooo wszystko:D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium