SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241197

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 427
Jak będę czuł, że nie dam rady wyrobić (4 tydzien to już jest 2*50 przysiadów, co przy takim sposobie wykonania daje 250 przysiadów i 50 podskoków na serie :/), to chyba zmniejsze troche (np. do 30-35), bo to i tak będzie o wiele więcej niż normalnie w programie... Niedawno założyłem wątek, czy warto trenować w moim wieku i zamieściłem tam mój wyskok dosiężny. W poniedziałek przed treningiem zmierzę sobie i podam wynik, o ile się ew. poprawiło:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
od czwartego tygodnia robisz inne cwiczenia;przysiady bez podskokow a poza tym zabki krzeselko,wstepowanie itp
napewno dasz rade wystarczy troche samozaparcia
ja np trenowalem z kumplem i to mi troche ułatwiało te ciagle skakanie bo z kims lepiej niz samemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 427
Czy my mówimy o tym samym programie? :>

Weeks 4-9 SPEED WORK

Weights - Mondays, Thursdays

1. przysiady kangaroohoops - 3 sets x 10 - 30 skoków oburęcznych po serii
2. skoki z jednej nogi 5 x 10(doskakiwanie np. do obręczy,po serii zmiana nogi).
3. wznosy łydek - 3 sets x 10 - 50 mini skoków po serii
4naciski na noge - 2 sets x 20
5. skoki z naskoku - 2 sets x 10
6. strzepywania - 2 sets x 10

Jumping - Tuesdays, Fridays

1. przysiady z kangaroohoops - 2 sets x 50
2. żabki - 2 sets x 20
3. krzesełka - 2 sets x 20
4. bieganie po schodach - 3 sets x 10 (po jednym schodzie,)
5. powolne przysiady - 1 set x 10
6. skoki na łydkach - 3 sets x 40

Stoi jak byk "przysiady z kangaroohoops" . Mam nadzieję dotrwać chociaż do 4 tygodnia narazie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
jesli dobrze zrozumialem to co napisales to 5 przysiadow z wyskokiem na koncu traktujesz jako jedno powtorzenie, czyli zle, bo watpie zeby ktokolwiek dal rade zrobic 250 kangoroohops, to trzeba liczyc ze kazdy przysiad to powtorzenie tyle ze robisz wyskok co jakis czas, ja doszedlem do 60 powtorzen kangoroo w serii i myslalem ze zdechne, wiec 250 to troche za duzo

tyle ze to sa tygodnie 4-9, zgubiles poczatek treningu ale jak zaczales ten etap to juz go nie zmieniaj,
i proponowalbym zamienic bieganie po schodach na wskakiwanie po jednym schodku caly czas na jednej nodze np. 10 schodkow na prawej, a pozniej 10 na lewej i to by byla seria bo bardziej meczy niz bieganie

Zmieniony przez - capus w dniu 2005-11-28 20:40:14

a nie sory chyba nie zaxczailem o co chodzi i chyba jednak nie zgubiles I etapu, nie doczytalem wczesniejszych wypowiedzi
pozdro

Zmieniony przez - capus w dniu 2005-11-28 20:48:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 427
hehe:)
Co do tych kangaroohoops, to narazie te 3 tygodnie będę jechał tak jak jadę, a potem zmienię na taki już bardziej trening dynamiki, nie siły. Mam nadzieję tylko, ze do tego dojde, bo jak znam swój słomiany zapał, to przestane na 2-3 tygodniu %-}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
Siema mógłby ktoś anpisaćten cały trening po poslku bo jest troche dużo storna a ja nie moge znależć tego przetłumaczonego z pierwszej strony. Bardzo prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
Ja trening zaczne dopiero od wakacji. Bo teraz nie mam czasu i nie mam gdzie to wykonywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 427
Leniu, szukaj na pierwszych 5 stronach, tam powinno być gdzieś:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
a jak myslscie robic mozna kangaro ze sztanga bo chce te cwiczenia dodac do silowego treningu ktory planuje zaczac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 427
Wczoraj popisałem się nieprzeciętną inteligiencją , przez co dzisiaj mam niezłe zakwasy, a jest wtorek, co oznacza 2. dzien treningu... Mięśnie po wczorajszym mam tak zmęczone, że po 5 przysiadach i wyskoku już mnie bolą. Pytanie w związku z tym takie mam: czy robić dzisiaj drugi dzień, czy poczekać i dać się zregenerować obolałym mięśniom ud? :) Szczerze powiedziawszy, to wolałbym zrobić ten trening, bo inaczej już więcej nie zrobie, a tak to w jakiś nawyk wejdzie:), ale boję się o konsekwencje takiego postąpienia... Co by mnie mogło jutro czekać, jeśli dzisiaj zrobiłbym trening, ale dokładnie tak, jak to jest w programie, a nie jak ostatnio? ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium