SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Jak wyżej.
2 razy dziennie to nie tędy droga. Tyle to trenują cyklami zawodowcy.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
może ktoś mi powiedziec co mu jak narazie dał trening bo widze że już troche męczycie jak może ktoś to niech napisze dosiężny początkowy i obecny

Bądź sobą, nie poddawaj się, dąż do celu a zostaniesz w ich pamięci na zawsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
Elo ludziska!!!
Nie potrafie skikac z jednej nogi
Z dwoch nog z miejsca lapie sie wymiarowego kosza (mam 188cm,90kg)
Gdy robie dwutakt i wyskakuje z jednej nogi to czuje "niemoc" w kolanie.
Mam jakies slabe stawy czy co...........
Teraz cwicze "telemarki" z Kangaroo, moze cos sie poprawi.
Znacie lepsze cwiczonka na wyskok z jednej nogi?
Wstepowanie z AirAlerta3 odpada bo juz kilka razy przyblokowalo mi sie kolano przy tym cwiczeniu (bol jakby mi ktos wielka igle wpierdzielil w kolano)
Ale takie akcje to mialem z prawym kolanem a skacze z lewej nogi.

Only Strong Will Survive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542


a ja bylem tydzien na nartach w zakopcu to troche nogi meczylem, ale tez przytylem 1,5kg takze wyskok pewnie spadnie(no ale nic dziwnego jak sie bije rekord szkoly w jedzeniu pierogów ruskich, a dokladnie to bylo ich 55 i to nie malych, takiej wielkosci mniej wiecej jak w domu sie robi) zreszta jak z moim wyskokiem to sie zobaczy jutro, no i czas wznowic treningi nog bo jakos w tym roku jeszcze zbytnio nie cwiczylem

a cwiczenie na jedna noge tak jak na zdjeciu-najlepiej cwiczyc z zaczepiona tylko jedna noga i pozniej zmiana, nie koniecznie z pilka, i rob jak najdynamiczniejsze odchylenia tylko do poziomu, nie odchylaj sie bardzo do tylu
pozdro

Zmieniony przez - capus w dniu 2006-01-16 21:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
wnioskuję ze ten trening nie poprawia wyskoku skoro nikt nie muwi o swoich postępach przecierz ten temat jest przeznaczony na ocenę terningu a nie pojemności żełądka więc może ktoś napisze ile dal mu ten rtening poza zakwasami i 50 pierogami ruskimi na jednej z poprzednich stron jak przyszło do mierzenia to terz sie sianem wykręciliście

Bądź sobą, nie poddawaj się, dąż do celu a zostaniesz w ich pamięci na zawsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
capus ćwioczenie na zdieciu jest na plecy i pośladki mięśnie nug w nim prawie nie pracują to tak jak byś pisał że wyciskanie na płaskiej ławeczce jest tak naprawdę na biceps no ale opłaca sie wykonywać to ćwiczenie wzmacnia dolne mieśnie pleców które pozytywnie wpływają na wyskok zamach ciałem jest dynamiczniejszy

Bądź sobą, nie poddawaj się, dąż do celu a zostaniesz w ich pamięci na zawsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
lastsin zrob sobie to cwiczenie to zobaczysz ze dwuglowy uda tez pracuje, a jak ci sie nie podoba to nie cwicz i nie krytykuj bo to nie jet tylko moj wymysl, co do wynikow to poczytaj sobie caly temat to znajdziesz rezultaty tego treningu u róznych osob, a poza tym jednemu ten trening da 20cm a innemu 5, to zalezy od twoich warunkow(tzn czy masz sile czy dynamike, obecnego jumpa itd.) osobiscie polecam ten trening, na poczatku(czyli tak do3-4 tygodnia) dal tak okolo 2-3cm na tydzien, ja zrobilem (chyba) 7 tygodni bo niestety pozniej czasu nie mialem i nie mierzylem ostatecznego wyskoku

szczegoly tego cwiczenia sa w tym linku niestety jak wszystko po angielsku
http://www.theverticalproject.com/TheSingleMostEffectiveExercise1.pdf

Zmieniony przez - capus w dniu 2006-01-16 23:11:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
Dzienx Capus !
To cwiczenie jest bardzo dobre bo duzo daje tez na plecy a przy jumpie z jednej nogi plecy sa bardzo wazne.
A ty LastSin nie komentuj rad innych w taki sposob bo to troche "wkurzajace" jest.

Only Strong Will Survive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
widzisz capus zirytowałeś sie i odpowiedziałeś na moje pytanie co do postępów a nie czepiam sie ćwiczenia bo jest dobre ale na plecy a nie na nogi czujesz dwugłowy bo jest on napięty zebys na łeb nie poleciał ale nie wpływa to na polepszenie dynamiki czy siły ud co najwyżej zaiększa wytrzymałość ale do tego polecam krzesełko :D ćwiczenie to posrednio wpływa na jumpa ale właśnie przez wzmocnienie pleców wiem bo robie je od 2 lat :P

Bądź sobą, nie poddawaj się, dąż do celu a zostaniesz w ich pamięci na zawsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
sam zaprzeczasz temu co piszesz: "jest dobre ale na plecy a nie na nogi czujesz dwugłowy bo jest on napięty zebys na łeb nie poleciał" skoro jest napiety zebys nie polecial to pracuje i sie wzmacnia, troche logiki
a jeszcze co do tych postepow to dal mi glownie na dosiezny(prawie sie zrownal z naskokiem), bo z naskoku to tylko z 5cm przybylo
pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium