SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
ja dzisiaj sobie dolozylem wiecej z tego faktu ze jutro ostatni trening i potem oboz, dzisiaj cwiczylo mi sie nawet ze zwiekszonymi obciazeniami znacznie lepiej niz w poniedzialek, choc musialem 2x czesciej wykrecac podkoszulek (na przysiady nie bralem tak jak zwykle 10 kg tylko 20kg) potem tylko brzuch i plecki, mam nadzieje ze tak jak ja tez cwiczycie troszke barke, plecki i brzuch ku lepszemu wyskokowi a nie tylko same nogi

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ja cwicze same nogi troche rece jakis czas temu zrobilem a6w a za drugim razem doszedlem do polowy i zamierzam troche plecki porobic tzn te takie wzniosy tulowia bo innych cwiczen nie znam. a na sztange bierzesz 20 kg? myslalem że ze 100
od kiedy ja bede mogl sie brac za sztange?jak przestane rosnac?

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
100 bralem jak cwiczylem z sama sztanga i nie mialem przeciazonego kregoslupa, a teraz biore 20 (cos mie postzykuje w pleckach czyli musze wziac spowrotem 10
uwierz andy ze robiac ten program wystarczy 20kg hehe

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
ale niech poda ktos wkoncu wyniki trenigu spudda bo tylko mjoza podwala prze 1 3 tygodnie ze ma 12 cm wiecej a teraz juz sie nie odzywa
zenon cwiczysz to jeszcze jakl tak to JAKIE Masz wyniki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
ja dzis mialem walke z samym soba i wygralem bylo tak goraco ze nie chcialo mi sie cwiczyc, ale to co zaplanowalem to zrobilem bo mam nadzieje ze po calym programie bedzie sie spoko pakowalopozdro 4 all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czesc, mogl by mi ktos rzucic jakies cwiczenie na dynamike? ostatnio robilem (tzn juz koncze) trening silowy Dudka i przydalo by sie jakos poprawic szybkosc. Nie dam rady czytac 44 stron, wybaczcie ;) Byl bym wdzieczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
soltys trening sprinterski (wyszukiwarka)

wynikow narazie nie moge podac bo nie mialem regeneracji ale w ten poniedzialek doskakiwalem tam gdzie przedtem ciezko bylo (dzisiaj tez tan nie doskoczylem zmeczenie

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ok, juz DUDEK mi pomogl, thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
Maju jakie sa efekty sie mierzy po treningu i po regeneracji a nie co 2 dzien bierz sie za trening i nie gadaj
Zenon - wierze

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
andy a jak Twoje osiagi, bo ze tak powiem "masakrujesz" sie ostro, grasz cos poza treningami jeszcze czy juz sil brak?

pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium