SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292
Jeżeli za "masz" przyjmiemy maksymalną uzyskaną wartość to było to ok. 110 cm z jednej nogi (dotykałem głową obręczy na 290). Trenowałem od końca marca do początku października 2004. Ważyłem 80 kg, co jak na mnie jest w zasadzie początkiem niedowagi, dlatego wydaje mi się, że wymiary miałem wtedy mniejsze.
Szkoda, że nie mam żadnych filmików z jesieni 2004, ale wydawało mi się, że jeszcze uda mi się trochę poprawić wyskok, jednak brak czasu na trening zweryfikował te plany.
To zdjęcie jest już z marca 2005.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
to, ze jestes zbudowany to widac po tym wsadzie na podworku, gdzie pilka tak spierd....a

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
Wow 110!! o f***:PCzłowieku jak to prawda to RESPECT!Ty chyba musiałeś latać:DKadour Ziani ma 147 i jakie dunki nawala to ty tez musiałęś duzo wyczyniać:D.Ja od poniedziałku zaczynam 4 tydz treningu spudd'a:D Jak sie robi zabki i krzesełka??:P

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
to juz niezle fruwasz, 8 miechow zapieprzania na wyskok to sporo nie bolaly cie kolana?? ja bym chyba tyle nie wytrzymal jeszce grac w kosza i skakac to co innego ale tak sobie tylko skakac to sie nudzi, niestety teraz zimno i deszcz wiec nie ma jak grac
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4292
Glukozamina i kolagen robią swoje. Od treningu siłowego nie miałem żadnych bólów kolan. Co innego częste skakanie, ale to dotyczy jedynie nogi z której się wybijam i dało się załatwić wspomnianą suplementacją.
Teraz przestawiam się na naskok i wybicie z dwóch nóg, bo takie loty to duże obciążenie dla kolana, zwłaszcza przy sporej masie własnej.
A co do motywacji na dłuższy trening, to żadne centymetry nie dadzą takiej satysfakcji, jak wrażenie, że obręcz jest na każde zawołanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3684
janu plz wytlumacz mi to bo mnie tez bola kolana a własciwie to boli lewe a w prawym jak robie przysiad to slysze jak by pod rzepką cos "przelewało" ? jest to taki dziwny dźwięk, a boli mnie lewe i dlatego pisze zebys wytlumaczył tą wypowiedź:


"chodzi o to zeby kolana nie wychodzily za obryz stop czyli jak robisz przysiad spojrz czy twoje kolana nie wychodza za obrys stop nie wiem jak dokladnie ci to wytlumaczyc"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
A taką glukozamine to można sobie w aptece kupić, bo cos czuje ze kolana sie na mnie pogniewały. A ty Mijah co trenowałeś, jakies programy znane,czy sam sobei układałeś ? Bo 110 musiało robić wrażenie. Od dziś jesteś moim idolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
No ja podziękuje:D Ja juz 4 miechy zasówam i mam tylko 72 dosięznego z miejsca:((ale w sumie to mnie satysfakcjonuje:D Na bóle kolan poradził bym to co na mnie dobrze podziałało bo tez miałem z tym spore problemy np. skrzypienie strzelanie kolan no i bóle:D Spróbuj sobie ćwiczenia na wzmocnienie kolan:D Mi pomogły gdzieś są na forum ale nie wiem gdzie:P
Ale to sie robi tak bo pamiętam:D Rób to po trenin gu bo są wtedy nogi rozgrzane:D No więc:D

Ćw 1
2x15- stoisz na jakimś schodku całymi piętami reszta stopy swobodnie zwisa, unosisz tą swobodną część stopy do góry i tak 3masz ze 2si to jest 1 powtórzenie

Ćw 2
2x15- siadasz sobie na jakimś krześle wysuwasz jedną noge do przodu tak zeby kąt między łydką a udem był lekko rozwarty, kładziesz jakiś cięzarek na palce i unosisz na maksymalną wysokość(cały czas pięta na ziemi)

Ćw 3
1(2)x50s- poprostu stajesz na piętach i 3masz palce uniesione wysoko z jjakies 50s)
I to by było na tyle poozdro;)

Tooooooooo wszystko:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3684
mundek dzieki napewno bede prubowal. Może ktoś jeszcze sie z czyms takim spotkał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
TEz to robie, jest jeszcze cos takiego ze wsadza sie między kolana piłke, i ściska ją. Ale z tym przelewaniem pod rzepką no to troche dziwne, i dobrze było by moze jakbys sie przeszedł do lekarza, tak orientacyjnie bo wiesz, lepiej zapobiegac niz leczyc, no moze o minie, mnie troche bolą, ale tylko bolą i mam nadzieje ze przestaną bo chciałem do 90cm dojsc w tym roku z rozbiegu bo jest kiepszko (78) no ale zobaczy sie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium