SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241153

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ja dzisiaj zrobilem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo delikatny 10 minutowy trening jeszcze jednak musze odespac i odpoczac, jutro tez tak delikatnie zrobie a od poniedzialku pełne obroty czy ktos mierzyl efekty juz moze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
podam wam cos nie na temat programu spudd'a webb'a, ale tez zwiaznego z wyskokiem. Nie chcialo mi sie zakladac nowego tematu, nie ma sensu chyba.

To jest stronka takiego w miare znanego skoczka wzwyz, mozna tez tam zobaczyc jego trening. Jak sie wchodzi w dzial trening to jest obrazeczek jak robi wspiecia na lydkach ze sztanga (obciazenie niezle :O:O) a nizej sa linki i jest mnostwo naprawde treningow jego do sciagniecia(w tym jego wlasne)!! Sa tam treningi napisane, ale rowniez duzo jest po prostu filmow z tym jak trenuje, sam wlasnie zasysam moze to byc interesujace...


http://www.borg.umn.edu/~strand/en/training.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Świetnie, dzieki Sztojak, ja właśnie trenuje do zawodów na skok wzwyż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
no sztojak obadałem troche :O dobry kolo :O

dodam jeszcze ze od pon w miare mozliwosci bede dawal 20kg obciazenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
on jakos powoli robi te wstepowania i na niziutkiej skrzynce. ja to robie na duzo wyzszej no i tak ze druga noga wlasciwie nie staje na podlodze a udo mam rownolegle do ziemi.
znowu pokatowalem nogi 4 godziny plazowki bez zadnej przerwy jutro jak pogoda to tez a potem trening na wyskok przedostatni

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
andy tylko wazaj zeby nie spalic miesni bo wtedy efektow za dobrych nie bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
ja musialem przerwac sciaganie, ale niedlugo zaczne zasysac jeszcze raz, mam nadzieje, ze cos ciekawego te filmiki dadza choc za sztange to ja sie wezme mysle za 2-3 latka dopiero...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
spalic miesni? cos o tym slyszalem ale co mam sie bac? boje sie!

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
sorry, że troche nie na temat
andy ty pisałes że bierzesz artroskop, tylko w tabletkach czy masc?
bo ja sobie kupiłem ostatnio(tylko bez opakowania w listkach) i nie wiem do konca ile mam tego brac. narazie łykam 2 tabletki na dzien (max 3) bo tak przeczytałem na forum, napisz jak ty to przyjmujesz.
z góry dzienki, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
Co do treningu to właśnie skonczyłem 5 tydzien. Przez kolano dziś i wczoraj troche sie oszczędzałem. Wogóle to wczoraj miałem chwile zwątpienia przez to kolano i jeszcze pięta do tego dawała o sobie znac, dzis juz było lepiej.
Zastanawiam sie czy zrobic sobie tydzien przerwy, żeby wydobrzec i wziąść sie ostro do roboty.
Jeśli chodzi o wyniki to dzisiaj udało mi sie doskoczyć do pewnego miejsca pierwszy raz w życiu, więc trzeba dalej ćwiczyć bo postęp jest!!!

pozdrawiam wszystkich ćwiczących
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium