SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
hmm wznosy spoko, skoki na lydkach bym zastapil niskimi podskokami i na treningu siatki staral sie tak nie przeciazac. mnie dorwala taka kontuzja (stan zapalny sciegna gdzies tam przy piszczelu) i jak zmniejszylem intensywnosc gry w kosza to kontuzji sie pozbylem a jak tylko zaczynalem wiecej grac sie odnawiala .. w kazdym razie radze uwazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2221
ok,to sie zastosuje do tego;)niedlugo pewnie przystopuje troche wraz z poczatkiem roku:)powiem Wam ze jak cwicze to juz coraz gorzej z motywacja,trening troche stal sie monotonny i meczacy:)Ale zobaczymy jak to bedzie dalej,pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Jest takie fajne ćwiczenie przeciw(w niewielkim stopniu, ale zawsze coś) bólowi piszczeli. A mianowicie rozciąganie ich.

Proszę oto link:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm#10

p.s. Dzięki n4n

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2221
cwiczenie nr 2 wykonuje i czuc czasami przy nim piszczel:)ale bede musial widocznie tez zabrac sie za cwiczenie nr 1:)dzieki el nino:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
el nino dobrze mowi jednak tym nie wyleczysz bardziej bedzeisz zapobiegał

n4n jak trening monotonny to czas na modyfikacje treningu a z motywacja to wiem ocb mam ten sam problem :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
na bole piszczeli jest dobry program https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img] jest na sfd wiec wyszukiwarka (sam stosowalem i pomaga) jest na sfd wiec wyszukiwarka (sam stosowalem i pomaga) jest na sfd wiec wyszukiwarka (sam stosowalem i pomaga) [img]../../buziaki/31.gif" alt="" />

co do monotonnosci to po to jest rozdzielone na 1-3 4-9 10-15 tygodni zeby w ta monotonnosc nie popasc, mozna ja zlapac przy AA to sie zgadzam bo 13 tygodni codziennie to samo moze sie znudzic, ale ten program wcale nie jest monotonny (w porownaniu do innych)

3x6min a dobrze wykonywales?? (jakie przerwy miedzy?) ja po 2 seriach po 2 do 2min15sek (z przerwa 30 sek) 3 juz wytrzymac prawie nie moglem, ciezko mi w to 3x6 min uwierzyc (no chyba ze robiles przerwy 2 min

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
przerwy takie dluzsze byly, no i kat w kolanach troche wiekszy niz 90 bo nie dawalem rady, wogole sd3 to morderstwo takze dla kolan, od tamtej pory nie moge zrobic siadu plotkarskiego bo tak dalo w kolana (bolaly jak chol**a), nie wiem czy widziales rospiske sd3 cwiercskoki 2x350 nakoncu ale tez nie uginalem kolan do 90 bo bym polowe tego zrobil, a i tak go*no dal bo tylko 8 cm i bol kolan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
widzialem bo cwiczylem
a krzeselka ja robilem kat 90 albo mniejszy (zeby bardziej nogi doladowac) opieralem sie na sliskiej scianie zeby same nogi podtrzymywaly i rece wzloz tulowia tak czy owak mordercze cwiczenie...

AA jest do dupy nie ukrywajmy tego

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
i super dunk tez jest do dupy
AA nie wiem bo nie robilem ale jest podobny do sd
teraz mialem zabrac sie za PeCo albo jumpsoles (odpadlo ze wzgledu na brak odrzutowych botkow) no ale jak znalazlem trening spud'a webb'a to juz wiedzialem co cwiczyc
ps. naszczescie po spudzie nie mam kontuzji a wyskok rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
1. AA to to samo co SD
2. do PeCo nie sa potrzebne buty na platformach
3. takie buty samemu mozna zrobic (ja jakos zrobilem)
4. efekty sa zawsze jak sie przykladasz

pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium