SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
możecie napisać na której stronie to jest przetłumaczone w całości???
bo jade teraz na modemie i zanim przeglądne te 109 stron to mnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
link do oryginalu jest na 2 stronie, przetlumaczone cwiczenia sa na 39 NA DOLE!!

ten program daje wyskok 3ba przyznac,ale jesli sie umie cwiczyc bo jak sie ma odwalac i robic na odpieprz to nie ma sensu wogole trenowac

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
ale dzisiaj dalem jadu na silce, nogi mnie nachrzaniaja zawaliscie, pewnie bede mial zakwasy po 3-tygodniowej przerwie, robilem na suwnicy tak jak pisal tazoo jak najdynamiczniej, ale do tej ilosci powtorzen i serii to jakos nie mam przekonania, pozniej mi sie nogi same uginaly, pozniej nie mialem sily cwiczyc na treningu, ale jak pomoze na wyskok, a powinno pomuc, to ja sie na to pisze
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15927
Capus .ok tylko mam nadzieje, że dobrze wyliczyles ciężar. Przy tej metodzie prędkosć powtórzenia nie moze sie obnizyć. Następny trening powinien byc inny . Ja bym zastosowal plyo ( skoki z podwyzszenia , zaczynasz od 40 cm , co tydzień dodajesz 10 , gdy dojdziesz do 70 cm obniżasz intensywnosc wracając do 40 i robisz kolejny cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
tazoo ja jutro zamierzam robic ten program a skakania to ja mam dosyc na treningach i meczach a czasami tez mamy cwiczenia z plyo wiec mysle ze sama silka + treningi wystarczy u mnie.
a z kolanami juz lepiej
a wogole facetka w aptece powiedziala mi ze glukozamina w zadnym wypadku i ze ten kto mi to polecil to musial mi zle zyczyc i przepisala mi jakis wyciag z kregoslupow cielakow i cos tam jeszcze z ostryg a mowila ze w zadnym wypadku glukozamina!!! co o tym myslec

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Andy, a jak to sie nazywa co Ci dała, i co to jest, bo ja tez biore glukozamine, ale kolana bolą ciągle..... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 420
czesc mam do was prośbę moglibyście napisać mi ten program po polsku i wyjaśnić poszczególne ćwiczenia, i które ćwiczenia robić ze sztangą . please
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
10-15 tydzień

Weights - Mondays, Thursdays.
1. przysiady(zwykłe)-3x10 20 ćwierćskoków po serii
2. wyskoki z wypadów(ze zmianą nogi w powietrzu)-4x10
3. wznosy łydek-3x20 50 mini skoków po serii
4. krzesełka-2x15
5. skoki z naskoku-3x15
6. skoki na łydkach-3x30
7. skoki z jednej nogi - 3x10

Jumping - Tuesdays, Fridays
1. skoki przez linie- 5 minut
2. przysiady kangaroo- 2x50
3. skoki przez pudło - 2x20
4. wznosy łydek-3x30
5. głebokie skoki - 2 sets x 15(czyli skoki w dal z miejsca)
6. wstepowanie na krzesło-2x20(wiecie takie jak w SD, ze zmianą nogi w powietrzu na krześle)
7. skoki z pudła i po wylądowaniu w górę-2x20
8. skoki reakcyjne-2x10(z przysiadu dynamiczne wyskoki w górę, naj;epiej na jakis sygnał, np. klaśnięcie)



wedlug mnie najlepiej rozpisne i wyjsnione jak cos to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
no ja sie na treningach naskacze, ale juz sie wkurzam powoli bo wpadamy na trening chwile sobie kazdy sam porzuca czy cos, a pozniej mecz, zero treningu na wyskok, przed chwila z treningu wrocilem i jakos mi sie zle skakalo po silce wczorajszej, jeszcze mnie nogi bola, mam malutkie zakwasy, ale jeszcze ze 2 razy pojde na silke i mysle ze sie miesnie przyzwyczaja do takiego treningu
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
no capus pisz dokladnie jak tam trening mocno sie zmeczyles mocno dal w nogi jak myslisz beda efekty, jest efektywny pisz bo jutro ide na silke i zamierzam robic!!

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium