SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241194

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
nom malo naskoku przybylo mi tez, znacznie wiecej dosieznego a i poprawila sie dynamika nabiegu,potrafie go szybciej wykonac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 846
No i mi sie glownie dosiezny poprawil xD

JUMP JUMP JUMP :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 353
mam pytanie cwiczenie poskoki na krzesle z tego programu gregory czy one jest skuteczne jesli chodzi o wyskok i czy mozna je zamienic i na jakie?z gory dzieki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ponoc jedno z lepszych cwiczen na wyskok, czasami za kare robilismy na treningu to zawsze trener wspominal ze duzo daje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
pamientaj najlepsze cwiczenie na wyskok albo na sile to ktore jest najciezsze albo wydaje ci sie monotonne jednym slowem nie chce ci sie go robic bo najwieksze efekt da ci cwiczenie przy ktorym mowisz sobie nie chce mi sie,ono jest bez sensu,zrobie je jutro,ono nic nie daje, u mnie tym cwiczeniem sa przysiady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 353
ok dziekuje za odpowiedz. A powidzcie mi czy moge tak robic ze jak zaczna robic trening kangaro i bede go robil w przedziale od 17-18 to czy moge robic dodatkowo codzienie ale to rano przed szkolo wznosy lydek?, i czy mozna trening kangaro naprzyklad robic w jeden dzien o 17 a w drugi o 15 ma t ojakeis znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
lydki rano (nie oplaca sie jezeli masz je w porgramie) musza sie zregenerowac a najlepiej jezeli trening robisz o stalych porach ale roznica 1-2 h moze byc.Nie rob tak ze w jeden dzien wieczorem a drugi ramo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 353
wielki dzieki janu nie wiem jak ci ie mam odwdzieczyc bo duzo odpowiadasz na moje pytanie i bardzo szybko.
A powiedzcie mi jeda rzecz moge moge trnenic gregory 4 razy w tygodniu na same nogi bo normalnie jest napisane ze 3 razy i czy mam robic obywa cwiczenia na nogi w jeden dzien czy nogi 1 w pon i nogi 2 we wtorek jak lepiej? i jeszcze jedno pytanie jak ozna skrocic ten terening bo on trwa 4 miesciace a czy idzie zrobic ta kzeby trwal chodziaz 2.5 miecha czy nawet te 3 ale efekty zeby chodziaz byly dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
wiesz co nie dokladnie zrozumialem chcesz robic Phi slama Jama + gregry ?
najlepiej to sam znasz swoj organizm i dostosoj cwiczenia do siebie mozesz polaczyc te 2 treningi i skoricic odpowiednio do 2.5 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
dzis przy prostowaniu nog cos mnie bolalo (nie miesien) w prawej nodze 5 cm nad kolanem z prawej strony, co mi sie moglo zrobic??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium