SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241196

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
jasne ze chcemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Calkiem ciekawe Capus, jak bedziesz mial inne 'rady' to wrzucaj

Ja mam takie jedno pytango moze nie do tematu :
- Czy macie czasem takie pieczenie ud gdy nic nierobicie ? Takie jak po np. żabkach tylko że intensywniejsze noi bez ćwiczen... Bo ostanio coś czuje jakby mi ktoś uda rajcował, a ostatnio oglądałem na Nathional Geographic o samozapłonie ludzkiego ciała podczas snu i sie boje hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
thx za sog'a (to moj pierwszy)
jak tylko cos przysla to wrzuce i juz wszyscy bedziemy latac hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
zawsze musi byc ten pierwszy

Wojtkov ja mam tylko takie uczucie ze mnie uda "swędzą" tzn mięsien dzikie uczucie ale tak same z siebie to nie "pieka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
kurcze zainteresowal mnie ten program hehe Cos mi sie zdaje, ze to moze byc cos w rodzaju plyometryki, bo te cwiczenia co napisal capus to takie plyometryczne sa, no i jak podawal je autor ksiazki, ze sa jedne z najlpeszy to logicznie myslac sa one w zestawie treningowym, takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Ja też po żabkach odczuwam uda. Potem muszę troszkę potruchtac i się porozciągać i przechodzi.

P.S. Capus łap Soga. Te pierwsze ćwiczenie to zaczynamy stosować od 10 tyg

P.S. n4n-widze że jesteś w moim wieku, tak samo jak Ty mam biwak integracyjny w LO, Łap Soga

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
i jeszcze cos do depth jump, poniewaz to cwiczenie moze powodowac kontuzje powinno sie cwiczyc 2x w tygodniu po 1 serii max 40 powtorzen i cykl nie dluzszy niz 10 tyg (oczywiscie nie tylko to cwiczenie trzeba wykonwac)
wczoraj mi sie nie chcialo pisac z tymi obciaznikami: obciazniki sa umieszczone ponizej miesni ktore biora udzial w wyskoku i dzialaja dopiero w momencie oderwania sie od ziemi kiedy miesnie juz nie pracuja czyli nie obciazaja ich dodadkowo, powoduja tylko ze nizej lecimy, dlatego najlepsze sa chyba pasy z obciazeniem
masz racje sztojak to jest plyometryka

Zmieniony przez - capus w dniu 2005-08-22 10:39:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
a ja sie tak nie do tematu spytam...i jak chlopaki caly czas poprawa widoczna wyskoku??

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
nie piszcze tutaj takich glupot o plyjumps czy jakos taK
TERAZ CWICZYMY SPUDD WEBBA a przez te waasze gadanie niektorym sie odechciewa cwiczyc spudda i wziasc sie za inny albo wogole nic nie cwiczyc !!!!

a te rady sa glupie !! przynajmniej niektore specjalnie tylko pisza o nieprzydatnosci obciaznikow czy o tycxh butach jumpsoles zeby ludzi zachecic do kupna ich treningu !!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
Maju przedewszystkim malo kto robi orginalny trening spud'a. a ja nie napisalem tego zeby skonczyc ten trening i zaczac tamten, tylko ci co robia inny trening moga niektore cwiczenia typu depth jump dolaczyc do swojego programu. o butach z platformami napisalem bo byla mowa o jumpsoles 2-3 strony wczesniej (chyba Wocio planowal zaczac ten trening), a obciazniki malo daja albo nawet wcale, bo jak juz pisalem miesnie dzialaja tylko do momentu oderwania sie od podlogi a obciazniki od tego momentu i do tego powoduja kontuzje, maly efekt a duze kontuzje, napisalem to zebyscie mogli uniknac kontuzji i mogli lepiej skakac, a moglem to zachowac dla siebie. jak nie chcesz to nie musisz brac tego pod uwage ale czesc na pewno to zainteresuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium