SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241176

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
kurcze ale naprawde sie boje na serio mowiac juz kiedys mi cos tam mowili ze mam szmery w sercu i bylem wyslany na badania jak mialem jakies 8 lat i od nich wszystko wtedy zalezalo - jak wyniki mialy byc dobre to bede mogl normalnie zyc a jak zle to zero sportu...wyniki byly dobre. oby teraz dalej bylo ok no i mam nadzieje ze nie bede musial tez zwalniac tempa w treningu

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2221
Hm Andy Ty chyba grasz w klubie?To powinniscie miec robione takie badania?Bedzie dobrze:)3maj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
no mamy ale raz na rok ostatnio mialem w lutym:-]

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
andy bedzie dobrze narazie troche odpusc zeby dac opdoczac oraganizmowi a pozniej znowu trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
sprawa wyglada tak:
bylem dzisiaj u rodzinnego tam mnie zbadal posluchal itd wszystko bylo ok zrobilem ekg i tez jest ok tylko podobno troche zwolniona praca serca ale powiedzialem jej ze jestem sportowcem i duzo trenuje to powiedziala a to spoko krzyz na droge nie umrzesz tylko jeszcze za tydzien jestem umowiony na chyba ekg jamy brzusznej ze moze to cos od brzucha. ale naszczescie od serca to chyba nic nie jest
no i zaraz ide dalej koksowac troche zmieniam se program beda wyprosty i uginanie nog na maszynie powolne przysiady i lydki.powolne przysiady wykonuje tak ze jak koncze juz kazdego to robie wyskok. moze jeszcze tak dzisiaj zrobie ze po kazdej serii jakis sprint w miejscu czy cos dynamicznego. czuje ze to cwiczenie najbardziej daje w nogi i naprawde niezle piecza po kazdej serii dlatego moj program bedzie skupial sie na tym cwiczeniu(duzo serii i powtorzen) co sadzicie?

Zmieniony przez - andy13 w dniu 2005-10-18 20:53:03

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
ekg jamy brzusznej chyba cos ci sie pomieszalo
ekg-elektrokardiogram czy cos takiego i to tylko do serca sie robi
ps. chlopaki jakie badania u nas to idziesz do lekarza z poradni sportowej, placisz pol banki, kwity ci podbija i nara%-D
raz nam zrobili porzadne badania ale wyniki gdzies przepadly a moze nawet nikt po nie niepojechal
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Na szczęście, bo juz załatwiłem firme pogrebową w sprawie Andy'ego .

-@Capus - i właśnie przez takie badania czesto z nienacka, koles lezy i zgon, potem okazuje sie ze badań nie było, a trza było je zrobić.

Teraz jedno pytango ode mnie :
= Czemu zawsze po : krzesełkach (wykonuje je prawidłowo) albo powolnych przysiadach, zawsze po kilku dniach ich robienia odrazu odzywają sie kolana ? Po innych cwiczeniach(dynamicznych bardziej) raczej nic, a te chce robić ale nie moge, bo kolana ich nie lubią i one najbardziej nim szkodzą, czy wy tez tak macie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
moze za bardzo sie uginasz? i napiecie w stawach jest poprostu duze a kolana w fazie rozwoju nie sa takie wytrzymale, uwazaj zeby sie uginac tylko 90' miedzy udem a kolanem, mialem podobnie przy powolnych przysiadach i krzselkach wlasnie, poprostu w takich bardziej statycznych cwiczeniach przeciazenia na stawy sa wieksze po dynamicznych mnie nie bola chyba ze technicznie cos źle zrobie to moze zabolec. Po wykrokach/wypadach tez mnie zawsze kolano bolalo w momencie gdy ta noga(bolaca) byla z przodu przy tym cwiczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ja robie powolne i jest spoko niedawno sie troche kolana odezwaly ale od razu se kupilem arthrostop a te powolne niezle daja w nogi nie?

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
No przy występach tez czuje, robie wszystko raczej prawidlowo. Zrezygnuje poprostu z tych statycznych ćwiczen, a np. Zabek, ćwircskoków wiecej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium