SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241182

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
ja robie skoki z jednej nogi z nabiegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Ja też robię z nabiego 5x20. Ale do tego także skaczę w miejscu na jednej nodze 2x15.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
czy Wy w ramach treningu biegacie na krotkie albo na dlugie dystanse? i skoki z jednej nogi to robicie 5x20 na kazda noge czy w sumie? bo ja robilem na kazda noge oddzielnie tylko ze 4x15 i wydaje mi sie to dosc meczace (kondycyjnie nie daje rady) czy Wy tez tak macie?
napiszcie szybko bo zaraz ide na trening i chcialbym sie juz zastosowac do waszych uwag
i jeszce pytanie do jutrzejszego treningu czy bieganie po schodach to moze byc poprostu bieg pod gorke bo nie mam tylu schodow w domu a poza tym te 10 schodkow to wydaje mi sie ze troche malo
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
jest jedna roznica Carter rozkraczyl nogi zgoda, ale koles z Francji bodajze byl nieporownywalnie wyzszy od Spudd'a Webb'a..., a mam pyt. w sprawie treningu czy jest duze prawdopodobienstwo urazu kolan po czyms takim, a i niech ktos poda swoje postepu w wyskoku odkad rozpoczal cwiczy, dzieki ... pozdro

hmmm, nie mam pomyslu co tu by napisac :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
moj dzisiajeszy trening:
1 - Squat Calf Raises - 3 sets x20 z 20kg (po tym cwiczeniu mocno czulem plecy)
2 - Lundes - 3 sets x20, 20kg (tutaj mocno poczułem tył uda)
3 - skoki z 1 nogi 2x10 (mało ale wiecej bym nie dał rady)
4 - skoki z naskoku 2x10 (wiecej bym nie dał rady bo uda juz były zmeczone bardzo)
5 - powolne przysiady 2x10 (tutaj zmasakrowałem troche uda :P)
6 - przysiady kangaroohoops 2x20 (dobiłem uda i były tak spiete ze masakra :P)
7 - wznosy łydek - 3x20 , 40 podskokow - 20kg
8 - shrugs - 3x10 - 20kg
9 - 1x100 mini podskokow - 20 kg (mało ale hantle ciezko mi trzymac było bo palec jeden był wybity i dalej boli:P)

pochwale sie :) na takiej chyba maxymalnej pompie mam w udzie 62cm :P

teraz czas wpakowac cos na gorne partie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Niezły obwód Pavlo.
Mnie od początku treningu poszło do przodu w udzie 1cm. Ale nie chcę żeby dalej szło. Poza tym rzeźba sporo się polepszyła. Ale wygląd zbytnio na razie mnie nie interesuje. Ważne by skakać jak najwyżej. Dobra lece teraz robic trening bo dziś robię troszkę później niż zwykle.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
el nino w którym jestes tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
ja mam 64 , ale w sumie to troche przeskadza az jaja bola czasem jak sie dlugo biega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
a ja zaraz lece wymeczyc ostatni moj trening w moim cyklu i napewno jak jakies cwiczenie skoncze to juz se bede myslal ze to juz koniec ze go juz nie bede robil w tym programie i bedzie mnie napedzalo to zeby juz skonczyc i miec to za soba. bo w koncu wg mnie 2 miesiace takiego treningu, ogromnego wysilku, wyrzeczen to jest jakas przygoda. no nic napisze wiecej jak wroce trzymajcie sie.

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
dzisiaj robiłem trening w strasznych warunkach,zimno strasznie i lekki deszcz
zdołałem zrobic 60 naskoków; głowa mnie strasznie bolała;ogólnie masakra;ale jeśli chce miec przyzwoitego jumpa musze sie poświecać i pewnie jeszcze duuużo bede musiał:)pzdr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium