Jeszcze cztery lata temu jedyne ćwiczenie jakie wykonywała 80-letnia Shirley Webb to koszenie trawnika. Wszystko się zmieniło, gdy cztery lata temu weszła do sali fitness Club w Wood River w stanie Illinois. Wówczas nie mogła wejść na schody bez zadyszki. A teraz? Jest stanową i krajową rekordzistką w martwym ciągu. Niedawny film opublikowany na Facebooku pokazał silną kobietę, która podniosła 102 kg trzy razy!!! Jej osobisty rekord wynosi 111 kilogramów. Shirley powiedziała: "Nie mam zamiaru się teraz zatrzymywać. Kiedy wychodzę na siłownię i ćwiczę, czuję się o wiele lepiej. Po prostu czuję się niesamowicie!".

Trzy lata temu wygrała dwa konkursy - w tym jeden w listopadzie 2015 r., kiedy to podniosła 107 kg, ustanawiając rekord stanu Illinois dla swojej grupy wiekowej.

"Przeszłam ogromną przemianę" - powiedziała Webb na stronie Today.com. Starsza pani Inspiruje do działania także wszystkich niedowiarków oraz tych, którzy nie wierzą w swoje możliwości.

"Cieszę się, że ludzie czerpią z tego inspirację" - kontynuowała. "Pewna kobieta weszła na siłownię i powiedziała: Widziałem twoje wideo i postanowiłam zejść i dołączyć do ciebie. Takie słowa sprawiają, że ​​czuję się naprawdę dobrze."

Babcia niewątpliwie ma krzepę, której może pozazdrościć niejeden młodzieniec!

Źródło: http://www.sheknows.com/

Komentarze (3)
gawron9292

Fajna babcia :) super, że starsi ludzie mają swoje pasje i motywują innych do działania!

0
domosos

102 kg w seiach na taką bacie to sporo, ale widać że dzieki sportowi to się trzyma .

0