SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241190

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
zenon wreszcie zaczełem widziec efekty:)tamtem tydzien był tragiczny,nic nie skakałem, a dzisiaj rano na treningu w siate złapałem sie za obrecz na 3,05:D
i motywacja wreszcie jest Pavlo:D, od dzisiaj biore sie za kreatyne, zamierzam brac miesiac i tak sie zastanawiam czy mi dynamika w dół nie pojdzie od kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2221
El nino dzieki,odbije gdy bede mial abona:)Ja tez dzis poskakalem i czuje poprawe:)Co do innych treningow na wyskok to mysle ze wklejanie tutaj porad jest jak najbardziej wskazane,im wiecej wiemy na temat wyskoku tym wieksze bedziemy mieli efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
od kreatyny dynamika Ci na pewno nie pojdzie

ja juz jade 4 cykl w zyciu na kreatynie i 1 przy trenigu na wyskok bo tak sie zlozylo tylko ze kretke trzeba brac z glowa i z dietka i pic duzo ilosc wody
jesli to jest twoj 1 cykl to sam kretka wystarczy no mozesz sobie dokupi carbo lub dekstroze a jesli nie pierwszy to sam kretka duzo nie da chyba ze jest jakies wobrej firmy chociaz wiekszasc mowi ze mono to jest mono
ale ja tak nie sadze
a tak wogle to to dzialu z suplami i wyszukiwarka lepiej zebys nie zakladal nowego tematu bo Cie wysla i tak do wyszukiwarkia odpoiwiedzi i tak nie otrzymasz
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Capus bardzo dobrze, ze piszesz te wszystkie wskazowki itd.. pisz dalej kazdemu madremu sie to przyda, a jak maju1987 nie pasuje to nie musi przeciez czytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
no dobra sorry

co to sa te presses?? i jak sie je robi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
leg presses to sa zabki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
https://www.sfd.pl/temat204556_strona39/ tutaj zenon opisywał wszystkie cwiczenia a bodajze troche wczesniej nawet dawal obrazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
no dobra dzieki ale wy wszyscy co robicie tyg 4-9 to co jest tam czy cos innego
jak cos innego to bardfzo prosze o posanie cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
ladnie masakrujecie temat hehe
co do jump soles robilem go z obciaznikami (1kg na noge)
z (wlasnej roboty platformami
i bez hehe ogolnie fajny tylko ze nikt tu nie pisze ze strasznie obciaza stawy skokowe niestety, ja sobie podczas gdy go cwiczylem mialem kostki oslabione i skrecilem lewa rok temu

co do obciaznikow byl nawet taki temat obciazniki prawie nic nie daja, wiem bo sam w nich chodzilem i ciwczylem (jedynie bol kolan)

4-9 tydzien to prakwycznie inwencja kazdego trenujacego, nikt nie robi oryginalu

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
no to teraz sluchaj zenon dzis powinienem zaczac 4 tydzien i moge robic wszystkie te cwiczenia ktore ty tam przetlumaczyles poprawanie bo ma dostep do tak dobrej silki ale nie wiem czy robic to bo nikt tak tego nie robil

mam jeszcze 2 mozlwiosc moge zrobic teraz regenerke i cwiczyc tylko dwuglowe na silce i od 25 wrzesnia moge zaczac jumpsoles lub powerplyos poniewaz mam mozlwosc kupna ktoregos z nich w orginalnej wersjii(oczywiscie z pol butami) z ameryki
jesli ma wybrac 2 mozliwosc to ktory program mi doradzasz zenon3 i inni ??

pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium