SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program na wyskok Spudd'a Webb'a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241132

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 846
a tak na marginesie wy jak ciczyczyliście trening spuda (to do tych wszystkich co go ćwiczyli):P jak ćwiczyliście to też mieliście cholerne zakwasy po kazdym treningu. Boja go jade 2 tyg.i musze powiedzieć że zakwasów nie czuje tylko w poniedziałek z rana:pp a tak to ciagle mnie mecza:(

JUMP JUMP JUMP :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
ja bym proponowal zrobic na odwrot jak masz mozliwosc, czyli najpierw zrobic program na silowni, a dopiero pozniej spuda, a najlepiej bylo by to polaczyc razem w calosc, tak ze np. poniedzialek czwartek silka a wtorek piatek zmodyfikowany trening spuda
a zakwasy mialem tylko na poczatku
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 846
ja mam taką nadzieje że ten trening spuda wzmocni mi mieśnie nóg,które zamierzam właśnie ćwiczyc na siłce :D poprostu boje sie jak bym wział sztangę teraz to mógłbym nie dać rady <lol> nawet z minimalnym obciążeniem :( a tak po za tym siłka narazie odpada bo nie mam czasu na nią teraz.A jak wezme sie za trening wyskoku na siłce to do tego zamierzam robić jakieś ćwiczenia aerobowe :D co sądzicie o tym żeby pojechać któryś program z reprtuaru Hansa??

JUMP JUMP JUMP :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
ale dzisaj udany dzien udalo mi sie zlapac 2 rekami na 306cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
myslałem ze z Twoim zasiegiem to nie problem:D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
no racja dwoma rekami mam zasieg z 220 :) to nie problem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
na opisie masz ze na 305
a kto mi ulozy program na prostowanie uginanie nog suwnice wypychana i lydki z ciezarem? oprocz tego brzuch

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 846
kto mogłby opisać jak powinno sie poprawnie robić 1/4 przysiadu, pól przysiady( ze sztangą oczywiście):D?

JUMP JUMP JUMP :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
nady bo 3.06 ma dokladnie ale kumpel sie upieral ze wymiarowy wiec napisalem 3.05 a na nogi na suwnicy to duzo w atalsie jest
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
oj tam myslisz ze tam nie patrzalem ale mi chodzi o treing na wyskok bo watpie zeby szwarceneger robil na wyskok no i bez sztangi i takich tam...poprostu trening pode mnie. zeby chociaz powiedzial jak na tej suwnicy wypychanej robic. bo ja biore 100kg na rozgrzewke apotem dorzucam tak do 130 i jest razem z 15 serii po te 15-20 powtorzen i wtedy czuje ze mam zmecozne nogi bo jak mam robic 4 serie to mi sie wydaje to za malo. nie wiem zeby ktos doswiadczony mnie jakos pokierunkowal. no i takze boje sie jak zawszeo moj wzrost

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

Następny temat

Efekt laserowe na kołach

WHEY premium