SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gienus12 przygotowania do sezonu

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Na wstępie dziękuje bardzo za wybranie do udziału w testowaniu nowej linii suplementów UNS.
Wczoraj przyszły 3 najładniejsze puszki jakie mam do tej pory w mieszkaniu :), do testu dostałem :
Beta Alanine
Krea 1000
Bcaa 800

Wszystko napewno się bardzo przyda :) a teraz coś o mnie.

Nazywam się Konrad, chwilę na forum już siędzę, wielu mnie zna , 1 test sponsorowany prowadziłem w dziale Suplementy nasze testy i promocja.
Zestaw który dostałem, posłuży mi do masy,ponieważ na niej obecnie jestem, nieskromnie chciałbym napisać że będę PRÓBOWAŁ! tak to należy natłuścic hehe będę próbował nabudować masy na przyszły rok ponieważ planuje start w debiutach, w sylwetce dużo rzeczy jest do podciągnięcia więc każdy jakikolwiek udział w testach sponsorowanych jest dla mnie bardzo ważny jeżeli chodzi o strone finansową i motywację, do trzymania michy,rozpisywania dziennika itp. Myślę że zostane tu jakiś czas,

Wymiary :
Wzrost : 175
Waga : 85
Biceps : 42,5
Udo : 65
Łydka : 43
Pas : 80,5
Staż treningowy : 5lat wybiło 2maja.
Wyniki siłowe : Tutaj podam największe jakie były do tej pory, teraz robie maxymalne rozciągania,dopinania mięśni więc ciężar jest 30% mniejszy niż przy wczesniejszym "machaniu", zawrotu w ciężarach przy przysiadzie nie ma bo niestety kontuzja kręgosłupa ciągnąca się za mną juz 2 lata, leki itp itd.. diagnoza lekarzy "nic nie możemy zrobić" ,a mnei nie stac na zabiegi . Także lecimy

Klatka : 160
Przysiad : 160
Martwy ciąg - brak , przepuklina dolnego odcinka kręgosłupa.

Zdjęcia : Sylwetka rano naczczo - miałem przyczitowac i zrobić na siłce i pompke , ale finalnie, nie chciało mi się




Dieta :
Trzymam się głównie zapotrzebowania kalorycznego ,daje trochę powyżej czyli : 3300kcal+ , 2,5g białka ,1,5g tłuszczy, 4,7 g węglowodanów.

Trening : Ćwiczę tak jak mi praca pozwoli, ten tydzien mam ciężki bo robie 4 dni po 11h. Ale i tak mysle ze swoje 4-5 treningów zrobie.

Pon : Klata tric
Wtorek : nogi
Środa : plecy bic
czwartek : wolne
piątek : klata,barki - klatka lekko , barki normalnie
sobota : nogi i ramiona

Do każdego treningu zawsze tam 20-30 minut biezni w okresie masy. Staram się jak najniżej bf utrzymać.
Wypiski w dni treningowe, w nietreningowe pewnie też będą bo i tak codziennie jestem na forum więc bez problemu :).



Dziękuje jeszcze raz, życze wszystkim wybranym powodzenia i systematyczności :).
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Próbuje coś z niej ukształtować

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
powodzenia będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79357
dobra forma do łapania masy i fajne wyniki siłowe przy tej wadze..

co ja bym dał żeby szamać teraz sobie ~5g węgli dziennie
ale juz niedlugo ladowanie

powodzenia w teście !
1

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Witam 14 maj 2015 . Testujemy pigułki UNS

Dziś dzień nietreningowy. 11h w pracy 3 dzien z rzędu.. jeszcze jutro, jutro o 7:30 lece zrobić barki w 40 minut, także będzie ostro !.

Zarło dziś : 100 g owsa, 4 jaja, worek ryżu, 500g szynki wieprzowej, twister kfc , tortilla składana osobiście, 200g twarogu , 3 naleśniki.

3 329 kcal b: 208 g ww: 250 g tł: 166 g

także jak widać, dziś mniej węgli ale kcal przekroczone.. Jutro inaczej, 3 worki ryzu i zadnych kfc i nalesników , co bym nie robił zawsze po 11h czuje się źle i wyglądam jeszcze gorzej.

Suplementacja :

W dni nietreningowe, kreatynke, bcaa i beta alanine będę dawał poprostu z rana na raz.
W dni treningowe według zaleceń producenta. Kreatyna i beta alanina ,bcaa do godziny przed treningiem.

Prócz tego, leci : Lecytyna 4 kaps dziennie, asparganin 2 tabletki dziennie, zaleznie od zmęczenia kofeina w tabsach, przed treningiem black bomb, białko IHS supreme whey 1 porcja dziennie , wit c z rutyną 3 tab dziennie jeszcze dojdzie kompleks witamin , ale aktualnie się skończył a nie mam czasu nawet iść kupic.

Pozdrawiam.! jutro wypiska o podobnej godzinie, rano nie dam rady niestety w 30 min zjesc potreningowego,napisać postu i sie ogarnac do pracy.. Dobrze że tylko raz w tym miesiacu tak mam ze 4 dni po 11h pod rząd ..


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-05-14 23:20:43

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-05-14 23:23:36

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1181
No cóż... Jakąs szafeczke z przezroczystą szybą na suple trzeba szykowac ;). Taki ołtarzyk ;). A tak serio to bardzo czytelna i precyzyjna rozpiska. Ale w rzeczywistości jestes duużo wiekszy, Szanowny Kolego !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
powodzenia będzie śledzone :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Siemka, gratulacje, myślę że się nie zawiedziesz na suplach UNS-a, powodzonka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Myśle że nie, zawsze miałem ochote coś kupić UNSA odkąd wogóle zobaczyłem że taka firma istnieje na filmikach Rabiego. Ale cóż, niestety chciał nie chciał nie stać mnie, kupuje po taniości ,wyszukuje promocji itp albo kupuje na spółę suple, nie ma co sie oszukiwać, poprostu to Polska , ogólnie supli w zyciu bardzo malo uzywalem.. prócz PW z testów i termo. Dzięku justyna, oby tak było jak piszesz , ja tego nie widze :D

Wypiska z dziś : Barki - Biceps

Barki : Wyciskanie siedząc
30kg x 8 34kg x4 34kg x4 dropset 24kg x4 14 kg x 6
Wymachy na boki dropsety
18kg (troche za duzo dalem) x 6 8kg x 6 6kg x 6
14kg x6 8kg x6 6kg x6
14 kg x6 8kg x6 6kg x6
jw
Wymachy na tył barków
8kg x 4 x 14powt
Przyciąganie linki wyciągu górnego do czoła (tył barków)
4 sztabki x 4 x 10
Miałem dać lekko żołnierskie ale no nie było czasu ..;/..

Biceps : Tylko pompowanko .
Uginanie ramion z hantlami stojąc z supinacją dopsety
14kg x 10 8kg x 10 6kg x10
jw
jw
Brama 2 sztabki x 4 x 14 ostatnia seria z jedna sztabką max powt.

Trening trwał niecałe 40 minut i trzebabylo uciekac do pracy.

Dieta :
3 worki ryżu , 500g mielonki, pomidory rzymskie mini, twarog 200g , 120g owsianych, 4 jaja i rosołek hehe , pare merci, podbiło kalorie


3 377 kcal b: 171 g ww: 352 g tł: 143 g

Suplementacja :


Zestawik przedtreningowy, krea , bcaa, beta alanina, lecytyna, wit c z rutyną, asparganin, black bombs.
Białko IHS Supreme whey migdał - 30g.


Niestety dzisiaj się przeliczyłem z siłą, jestem osłabiony 4 dzien stałem na obiekcie po 11h , własnie przed wchwilą krew z nosa poszła.. Ale teraz 2 dni odpoczynku ale do konca miesiaca juz nie bedzie takich maratonów..


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-05-15 22:23:20

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-05-15 22:24:04
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10664 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609957
powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by Rokko

Następny temat

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

WHEY premium