SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gienus12 przygotowania do sezonu

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
teraz to ja bym wszystko zjadł;d ale nadrobie;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Spoko jeszcze pare dni jedzenia, i zrzucam troche żeby jakoś wyglądać na sezon i w sopocie, bo tam duużo bedzie znowu mocnych gości hehe.. tak teraz z 90 do 83-4 kg spróbuje zbić.. Ketoza szybko sobie poradzi z wodą i fatem

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
gienus12
raz na jakis czas możesz sobie pozwolić przecież.. Albo wlicz do bilansu, odsączysz tłuszcz na ręcznikach papierowych i nie będzie takiej tragedii ,2-3 takie placuszki ci ukoją smaka spokojnie:D


I co ja miałabym zrobić z tymi 2-3 placuszkami? Chyba jedynie rozdrażnić swoje kubki smakowe a potem chodzić głodna do kolejnego posiłku. Nie, nie dziękuję

Jak już gluty z nosa minął to na pewno przygotuje sobie takie placuszki, a cooooo. Zjem tyle ile będę chciała, wtedy dopiero poczuję sie zaspokojona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
To jedz i oby weszło tam gdzie powinno :D.. Przepraszam za opóźnienia w wypiskach, niestety znow praca..



26.06.2015

Trening Nogi - Klatka

Nogi :
Przysiady na hack maszynie
40kg na strone x 12
jw
jw
jw
jw


Wypychanie na suwnicy
250kg x 12
300kg x 12
340kg x 10
380kg x 8
400kg x 5

Prostowanie nóg w siadzie
6 sztabek x 12
12 sztabek x 8
jw
jw
jw

Uginanie nóg w staniu
5 sztabek x8
jw
jw
jw

Klatka :
Wycisk na płaskiej

100 x 10
120 x 6
120 x 4
120 x 4

wycisk skos dodatni :
80kg x 10
jw
jw
jw

rozpiętki na maszynie
x12
jw
jw
jw

wiecej nie dalem rady , malo niby cwiczen i serii na nogi a wymiotowac mi się chciało.. nie mialem siły juz nawet pompowac klatki.

27 .06. 2015

Praca .. dzien bez treningu


Dieta wczoraj
500g piersi,2 worki ryzu, 50 g owsa, ,300g twarogu , lody, owoce itp..

Dieta dzis :
2 worki ryzu, 500g mielonki, 50g owsianych, 200g twarogu , lody , masło orzechowe ,warzywa.

Suplementacja taka sama w obydwa dni

Rano 2x lecytyna, 3x kreatyna, 3x bcaa, magnez x1, multi x1, wit b x1,wit a-c x1
Wieczorem 2x lecytyna, 1x magnez, multi x1

porcja białka , porcja gainera..

Podsumowanie :
Jutro robie podsumowanie testu pigułek Uns, zdjęcia jakieś tam porobiłem, szału nie ma, nogi mocno nadal odstają.. Ale cóż, do rpzyszłego roku dzo czasu, zobacze co wyjdzie po wycince, może jakoś będą wyglądac.. Takze do jtura: )


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-06-27 23:07:29

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Doris.K za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Podsumowanie testu pigułek UNS

Jako ze juz i kretka się skonczyła i beta alanina dzis ostatnie tabsy, to pozwole sobie dać podsumowanie , zdjęcia i pare słów..Zacznijmy od fotek










I to tyle ze zdjęć
Minęło pare tygodni, u mnie różnei zawsze bywa z dietą, mój apetyt mocno mnie ogranicza będę musiał jakoś na to wpłynąć przy kolejnym cyklu masowym który zaczynam od września i kończe w lutym. Plan by w sumie najbardziej uda poprawić, reszta będzie rosła w swoim tempie i środek pleców, na fotkach plerów nie ma no ale cóż, ;p . Bywa
Dysproporcje miedzy nogami zacierają się przy redukcji, siły jest w nich wiecej i wyglądają trochę lepiej niż wcześniej.
Plan taki żeby wyredukować do tego stopnia, aż odseparują mi się czwórki, z tego co zauważyłem , po redukcji nie nabieram tak tłuszczu mimo różnego rodzaju jedzenia . Więc to jest fajne. Na zdjęciach 90kg .
Szkoda że u mnie w dzienniku nie było takiego ruchu jak u innych, no ale trudno się mówi, wiem że winą jest to że tych zdjęć było mało, filmików nie było wogole ale nie miałem możliwości ich zrobić , powód podawałem apre wypisek wcześniej.
Dziękuje Doris.K za zaglądanie tu i reszcie komentujących.

No to teraz, redukcja i forma plażowa .


Dziękuje firmie UNS Suplements za wybranie mnie do testu, suplementy były bardzo pomocne .

Nie będę opisywał każdego suplementu z kolei, napisze ogólnikowo
Pigułki które wyprodukowaliście spisują się znakomicie, niektórym przeszkadza smak suplementów rozpuszczanych w wodzie, a tu tego problemu nie ma, pigułką są zrobione tak że przełyka się je z łatwością mimo ich wielkości, kreatyna świetnie się spisuje przy stałej suplementacji, beta alanina przy 4 tabletkach już było czuć dobre mrowienie , przy 3 nie ale poprawe wytrzymałości mięśniowej dało się odczuć, treningi zawsze na + . Bcaa nie jestem w stanie opisać, brałem je ze świadomością lepszej regeneracji, zakwasy? nie pamietam co to jest ^^..

Dziękuje jeszcze raz, pozdrawiam firmę UNS i wszystkich którym było dane testować suplementy z tej linii..



Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-06-28 08:02:13

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-06-28 08:03:20

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ładne podsumowanie :)

Dużo ładowałeś tej bety że Ci się skończyła w DNT też stosowałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Tak w dni nietreningowe też szła.. Dałem stale tak samo jak kreatynę. Dzięki :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Doris.K za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bardzo fajne podsumowanie.

Jak dla mnie do formy plażowej Ci dużo nie brakuje także redukcja powinna być czysta przyjemnością ;)
Zachęcam przy okazji do wzięcia udziału w kolejnym teście - może tym razem liczba odwiedzających będzie większa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by Rokko

Następny temat

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

WHEY premium