SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gienus12 przygotowania do sezonu

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja mam taką że raz siedze 8-10h na fb i sfd a raz taka ze 8-10h nie wychodze z kontenera i naprawde jest ciężko.
Ze zmęczenia po pracy plamy na twarzy wyskakują i wyglądam jak łaciatek :P ale trening trzeba zrobić nie ma przebacz.
Za 2 tygodnie chiny mają jakieś święto, więc 2 tygodnie będzie luzu kompletnego bo nie będą wysyłać kontenerów

Właśnie zauważyłem że znów czworoboczny się posypał, muszę mocno uważać na ten mięsień bo druga kontuzja w przeciagu miesiąca. Plamka siwa przy łopatce, posmarowane maścią ,ale boli jak cholera..


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-02-25 07:28:47

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
A co miałeś wcześniej z tym czworobocznym i co sie dzieje teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
nic, tzn miesiac temu ponad mi coś pykło jak spiąłem łopatki przy wyciskaniu sztangi na płaskiej. 2 tygodnie głową ledwo ruszałem, teraz w pracy musiało coś się porobić bo mamy naprawdę cieżkie 2 dni. na łopatce siwa plama a równiez kiedy głowę obkręce max w lewo to boli i max na dół też boli.. Przejdzie. Dzis plecy lekko zrobie żeby nie przeciążać dodatkowo

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dam wypiskę z dziś już teraz, bo wiem że nic się nie będzie działo i na trening też nie pójdę mimo że miałem iść. Takżę 17sta a ja od 8 w pracy i jeszcze 3h przed nami dobre.
3 posiłki zjedzone także dieta zawalona .
Ogólnie ten tydzien w plecy całkiem, jutro też nie pójdę na siłownie.. Za to tyle pracy że zgubie z 5kg ..
Dobrze że teraz tylko tak i później się nie zapowiada nic podobnego. Czas dalej pomyśleć o zmianie pracy, nie ta płaca za takie coś.
Pozdro i miłego i do zobaczenia na festiwalu o ile ktoś z zaglądajacych tu bedzie, po weekendzie fotorelacje może dam jakąś .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
na masie sobie wybiegasz w robocie trochę, to na redu będziesz miał mniej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Akurat ja problemów z redukcja nie ma, większy problem jest z tym ze właśnie szybciej tracę masę. Musze się starać i dokładnie jeść żeby jakoś wygladać a i żeby nie spadało. 4200-4500kalorii normalnie, przy takiej intensywności 5000+ mnie nie ruszy.

A tak po za tym, miło cie widzieć w moim dzienniku :)


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-02-25 17:19:15

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Tak pooglądałam sobie te filmiki wstecz i nie masz wrażenia, że trochę chaotyczne te ruchy? Tak jakby zrobione na szybko, bez skupienia na fazie negatywnej, przynajmniej takie moje wrażenie I ćwicz pan pozowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
z pozowaniem z tego co wiem, radzę sobie całkiem dobrze. Inaczej jest ze światłem niestety , bo w chacie Dianka mam ciemne :/.. także kombinuje .
Gdzie się nie skupiam na fazie neg? pokaż paluchem z ładnym pazurem :D .
Generalnie tempo wykonywanych serii zwykle dobieram do partii którą wykonuje, skupiam się na tym żeby przećwiczyć w 4-5 seriach tak mięsień żeby tym samym ciężarem już nie dać rady kolejnej zrobić z tą samą ilością powt. Ale mogę gdzieniegdzie faktycznie odpuszczać tą faze neg. Do tegoż właśnie dzienniki służą, jak ktoś widzi błędy w technice to walić prosto , wszechwiedzą nie jestem i napewno robie błędy jak wszyscy, także z chęcią poprawie



Dziś 14h w pracy.. niestety brak treningu, brak diety kompletnie, na wieczór mam taki zestaw + wafle ryżowe + piwko + chrupki..
na zdj 9 nalesników, 300g mięsa. Ostatni mój posiłek był o 11stej, jestem wykonczony


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-02-25 21:50:35
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nic sie nie zmieniło Sopot dla ciebie bedzie debiutem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Kurde czemu ja nie wiedzialem ze dziennik tu prowadzisz ? Odpalam powiadomki byku !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by Rokko

Następny temat

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

WHEY premium