SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do sezonu 2013 z HiTec Nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138
Witam wszystkich. Nazywam się Małgorzata Dąbrowska. Jestem zawodniczką w kategorii Kulturystyka Kobiet +55 kg.
W 2010 roku po raz pierwszy wystartowałam na Mistrzostwach Polski. Zdobyłam złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski w kulturystce kobiet.
Kolejnym startem był Puchar Polski w 2011 roku. Na tych zawodach zajęłam drugie miejsce.
2012 rok to Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy. Na Mistrzostwach Polski starowałam również w parach kulturystycznych. Z Dariuszem Sarnckim z klubu Aplauz Warszawa, który równiez reprezentuje zdobylismy złoto. Szczególnym wyzwaniem były jednak Mistrzostwa Europy. Było to nowe doświadczenie.Zakwalifikowałam się na nich do finału i zajęłam piąte miejsce, co uważam ze duże osiągnięcie z uwagi na bardzo wysoki poziom zawodniczek.
W tym roku dzięki pomocy otrzymanej od firmy HiTec Notrition rozpoczynam przygotowania do sezonu 2013, w którym planuję start w Mistrzostwach Polski oraz przede wszystkim Mistrzostwach Europy.
Na łamach forum opiszę Wam jak bedą przebiegac moje przygotowania.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Super!3mam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Powodzenia i trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138
Obecnie mój trening wygląda następujaco :
Poniedziałek
plecy, biceps

wtorek
klatka,triceps

środa
wolne

czwartek
nogi

piątek
barki

sobota,niedziela
wolne
Zakres powtórzeń 10-15. Jest to okres postartowy i chcę dac odpocząc mięśniom i stawom, przygotowac je do ciężkich treningów na rozbudowę masy mięśniowej. Nie są to jednak takie sobie "laitowe" treningi : )

Zmieniony przez - Małgorzata Dąbrowska w dniu 2012-09-23 16:01:34
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Zauwazylem wlasnie, ze sporo osob C6 pije jakies 15-20min po treningu, ja stosuje razem z glutamina,bcaa,black devilem,amino i dopiero po ok 20-30min carbo plus jak radzisz zamienic cos w tym, czy to kwestia wyboru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138
Jeżeli chodzi o dietę to przedstawia się ona następująco :
5g Hitec BCAA powder
2 kaps. Hitec Ultra Amino

1 Posiłek
100g platków owsianych
rodzynki,banan
60g Hitec Whey C-6

2 Posilek
50g ryżu
150g piersi z kurczaka
warzywa

3 Posilek
50g ryżu
150g piersi z kurczaka
warzywa

przed treningiem
5g Hitec BCAA powder

po treningu
40g Hitec Carbo Plus
5g Hitec BCAA powder
Po 20min
5 Posilek
50g ryżu
150g piersi z kurczaka
warzywa

6 Posilek
60g Hitec Hhey C-6 lub 150 g kurczaka

przed snem 3 kaps.HitecZMA To co jest poscie powyzej nie wiem jak sie wkleiło w mój temat Czytałam dietę Andrzeja - w sumie podobna do mojej tylko ilościowo dużo większa ; ) Zgineło również gdzieś moje konto i muszę je załozyc od nowa....Coś mi się dzieje z kompem..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138
Co do stosowania carbo to uważam, że bezposrednio po treningu, lub porcje ryżu aby uzupełnic gilogen w mięsniach. Nastepnie po ok 30min normalny posiłek. Kiedys po treningu piłam białko a dopiero potem posiłek ale wydaje mi sie, że lepiej tak jak wyżej napisałam

Zmieniony przez - Małgorzata Dąbrowska w dniu 2012-09-23 16:39:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Okej, sproboje ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
WITAMY!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
powodzenia i powitac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIGHT Respect.FC8 Manuel Masuch

Następny temat

Redukcja z HITEC!

WHEY premium