SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gienus12 przygotowania do sezonu

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Sernik ? : 3 twarogi, banany, galaretka brzoskwiniowa i wieloowocowa , słodzik, cukier wanilinowy, mleko 0%,żelatyna,aromat pomarańczowy

blendujesz twarogi z mlekiem, dajesz okolo 8 tab słodziku ja dałem prawie całą paczkę cukru wanilinowego, aromat pomarańczowy, rozpuszczasz żelatyne czekasz az ostygnie, potem wlewasz ostygniętą do zblendowanych twarogów i do formy i do lodówki do zastygniecia, rozpuszczasz galaretki , po zastygnieciu masy wlewasz jedna galaretke czekasz az zastygnie a później drugą. Aha przy wlewaniu masy do formy wrzucałem banany pokrojone wzdłuż. Jedynym minusem jest to że zblendowane twarogi przepuszczają galaretkę, takze ta pierwsza w wiekszosci "wejdzie" w masę ,a druga się zatrzyma. Dziś robie czoko-miętowy z truskawkami i galaretką limonkową z trawą cytrynową.

Doris miło cię znów widzieć, bo jak widzisz ,małą mam tu frekwencje, chyba zanudzam, nie daje filmików bo nie ma kto mi nagrać .. A ja też się prosił nie będę na siłowni 2x kogos poprosilem i .. wyszło jak wyszło

Cielu - połówkę zjadł pies :D


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-06-23 17:41:35

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dzięki, czekam na fotki kolejnego deseru ;)
Co do tego filmiku to nie możesz np sam sobie gdzieś w kącie ustawić tel? Z tego co widziałam u innych osób z działu to taką metodą też fajne ujęcia idzie uchwycić. Wiadomo, prosić się nie ma co- popieram takie podejście.

Dobra a placki ziemniaczane jak robiłeś ? )Do czego to doszło, żeby kobita faceta o takie rzeczy pytała) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
U mnie na siłce jest zawsze duzo ludzi, maszyny są tak ciasno i tak lipnie poustawiane że nie ma opcji cokolwiek zrobić.. Myslałem ostatnio nad tym ale nie dało rady.

Placki ziemniaczane :
ziemniaki, mąka, cebula, jajko , przyprawy (osobiscie dalem tylko sól i pieprz ) tylko jak na slodko to bez przesady z przyprawami.
Utarłem pyry ręcznie, cebule , wsypałem w to soli, mąke , wbiłem jajo i wymieszałem. Wszystko na oko, masa ma być dość gęsta żeby można było łyżką położyć na olej . Aha , trzeba odsączyć wode po utarciu cebuli i ziemniaków, zlać ją poprostu . Danie tłuste i kaloryczne z uwagi na to że na sporej ilości oleju się smaży takie placuszki..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
gienus12
U mnie na siłce jest zawsze duzo ludzi, maszyny są tak ciasno i tak lipnie poustawiane że nie ma opcji cokolwiek zrobić.. Myslałem ostatnio nad tym ale nie dało rady.

Placki ziemniaczane :
ziemniaki, mąka, cebula, jajko , przyprawy (osobiscie dalem tylko sól i pieprz ) tylko jak na slodko to bez przesady z przyprawami.
Utarłem pyry ręcznie, cebule , wsypałem w to soli, mąke , wbiłem jajo i wymieszałem. Wszystko na oko, masa ma być dość gęsta żeby można było łyżką położyć na olej . Aha , trzeba odsączyć wode po utarciu cebuli i ziemniaków, zlać ją poprostu . Danie tłuste i kaloryczne z uwagi na to że na sporej ilości oleju się smaży takie placuszki..


No i czar prysł przez ostatnie zdanie, mogłeś tego nie dopisywać :D
Nie pamiętam nawet kiedy ostatnio jadłam placki ziemniaczane. Pamiętam jedynie, że babcia robiła najlepsze ale wtedy nie liczyło sie coś takiego jak KCAL :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
raz na jakis czas możesz sobie pozwolić przecież.. Albo wlicz do bilansu, odsączysz tłuszcz na ręcznikach papierowych i nie będzie takiej tragedii ,2-3 takie placuszki ci ukoją smaka spokojnie:D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
23,06,2015

Dzisiaj poszły ramiona

Biceps :

Uginanie ramion ze sztangą prosta
30kg x 10
40kg x 8
45kg x 6
45kg x 6

Uginanie ramion z hantlą w oparciu o kolano

8kg x 20
8kg x 20
8kg x 20
8kg x 20

młotki
14kg x 12
14kg x 12
14kg x12
14kg x 12

Triceps :
Francuz sztangą łamaną leżąc

30kg x 16
40kg x 8
40kg x 8
40kg x 8

Pompki na poręczach z obciążeniem
+ 20kg x 8
+20kg x 6
+20kg x 6
i pusto x 8

Prostowanie ramion z gryfem prostym wyciąg górny + prostowanie ramion w opadzie z hantla

6 sztabek x 12 + 8kg x 10
9 sztabek x 8 + 8kg x 8
jw
9sztabek x 6 , 6 sztabek x 6 , 4 sztabki x 6 2 sztabki x 6 + 8kg x 6
Taki dropsecik:)

Dieta :
Dziś blok straszny.. Rano 5 kanapek z smażonych w jajku z serem i szynką myszką, pozniej 300g ziemniaków i 150g piersi, sernik, kura + ryż, sernik ..

Suplementacja : rano tak ja kzwykle
po treningu : recover , bcaa x3, magnez x1, lecytyna x 2, multi x1
Po drodze 70g gainera


Podsumowanie :
Dziś mało kcal, źle się czuje, wczoraj brak klimatyzacji w centrum mnei załatwiło..;/ mam nadzieje tylko że nie bede chory. Ogólnie nie widze nawet co pisze za bardzo a siedze pół metra od monitora;/..
Siły jak zawsze dość sporo, pompa okrutna, podobają mi się ręce na pompie , naprawde ^^..Oby rosły z tym planem ..
W przyszłym tygodniu będzie podsumowanie napewno, bo kreatynka sie konczy i beta alaniny tez nie ma wiele.





Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-06-23 21:24:04

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-06-23 21:25:25

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095


Bum, wypiska wieczorem.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
26.05.2015

k***a musze drugi raz wypiske całą robić.. mogliby w końcu doprowadzić do porzadku to forum..

Trening Plecy - barki

Podciąganie szerokim nachwytem
x10
3 serie x 6

Przyciąganie linki wyciągu dolnego z trojkątem do klatki
15 sztabek x 10
22 sztabki 3 serie po 6 powtórzen

Ściąganie drążka wyciagu górnego do klatki szeroki chwyt neutralny ( rączki)
x10
3 serie x 8

Wiosłowanie podchwytem

60kg x 10
80kg x 6 3 serie

Barki :
Wyciskanie na maszynie

x12
x12
x10
x10

Unoszenie hantli przed siebie
10kg x14
14kg x 10
jw
jw

unoszenie hantli na boki

10kg x 12
jw
jw
10kg x 12 + 8kg x 10

odwrotne rozpiętki na maszynie chwyt wysoko żeby zaangażować mocno tyl barkow

x12
x12
x12
x12

kaptury z krążkami 20kg
x 14
jw
jw
jw

Dieta : 300g twarogu , 300g ziemniakow, worek ryzu, 3 jaja, 50g owsianych ,500g kurczaka , 2 wrapsy,warzywa

Suplementacja
rano jak zwykle
przed treningiem : high kick ,aakg
Po treningu : białko , bcaa x3
przed snem : lecytyna, magnez, multi

Podsumowanie :
Wypiska jest skrócona bo wczesniej mi całą usuneło ..
Trening poszedł fajnie , pompa fajna. Testowałem przedtreningówke innej firmy, ale 0 dzialania .. A potem 6,5 h w pracy.. Jutro planuje zrobić nogi.


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-06-24 23:34:22

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Bardzo bardzo szybko wchodzi.. taka forma z 3 twarogów potrafi wejsc na raz.. A normalnych twarogów 2 nie zjem hehe .. Smaczek jest dobry

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test pigułek UNS by Rokko

Następny temat

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

WHEY premium