SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
28.02.2017

DNT

Micha:

Jajka sadzone


Gulasz wołowy x2 , już zniknął 1.5 kg wołowiny wyparowało w tak naprawdę 12 h .....wez tu teraz rób kolejną porcję



Frytki z kurczaka widziałem już kilka miesięcy temu w Biedronce, ale oczywiście zobaczyłem i na tym się skończyło. Potem widziałem u Bzyka w temacie parę razy, aż dzisiaj przez brak jedzenia w lodówce i zero chęci by robić cokolwiek wieczorem - kupiłem i zjadłem całe opakowanie. Skład przyjemny, w smaku takie coś a'a McNuggetsy , całkiem spoko










No i na koniec dnia jednak coś pękło i jeszcze trochę lodów %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Wziąłem też na próbę takie coś, bo wczoraj mi wpadło gdzieś w oko. Jednak ilość fatu miażdży, pewnie sporo to 'zalewa' ale i tak myslalem,ze bedzie wiecej białka, no nic spróbuje czy chociaz dobre w smaku

Jutro jednak nie jadę do Opola, ale po pracy chyba i tak zrobię sobie 2 dzień wolny pod rząd od siłowni - bo dawno już tak nie było ; więc zapowiada się znowu jedzenie głównie B+T ,z mniejszą ilością węgli




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Patrz jakimi Ty rarytasami się zajadasz dzięki mnie

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Rarytasem to można nazwać mój gulasz, a nie te frytasy :D
ale niech Ci będzie :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Kiedyś też się na te fryty skusiłem, ale jak dla mnie trochę jałowe w smaku są. Może dlatego że używam dosyć dużo przypraw jak coś gotuje.
A gulasz klasa oczywiście, u mnie też taki wlatuje co jakiś czas ;).
Żeby przyspieszyć jeszcze Twój przepis, to jak robię tak że gdy obsmaża mi się wołowina to obieram / kroje cebulę i później ją dorzucam do mięsaz wtedy tez się podsmaży i zostaje do duszenia ;)

btw dzięki za namiary na przeprawy ;)


Zmieniony przez - krzyzu9218 w dniu 2017-03-01 00:52:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
krzyzu9218
Kiedyś też się na te fryty skusiłem, ale jak dla mnie trochę jałowe w smaku są. Może dlatego że używam dosyć dużo przypraw jak coś gotuje.
A gulasz klasa oczywiście, u mnie też taki wlatuje co jakiś czas ;).
Żeby przyspieszyć jeszcze Twój przepis, to jak robię tak że gdy obsmaża mi się wołowina to obieram / kroje cebulę i później ją dorzucam do mięsaz wtedy tez się podsmaży i zostaje do duszenia ;)

btw dzięki za namiary na przeprawy ;)



Fakt jałowe, ale nie spodziewałem się cudów , za to szybko i sprawnie wpadło sporo białka i jakaś tam odmiana
Przyprawy u mnie to też podstawa, dzisiaj poszalałem przy przygotowywaniu mięska na jutro, mam nadzieje, że nie przesadziłem z nimi ...

Co do gulaszu ,to oczywiście , ze tak mozna przyspieszyć ale u mnie było i miesa i cebuli sporo i by sie to wszystko nie pomiescilo na patelni no i już kilka razy jednak robiłem gulasz i idealny wychodzi wtedy jak jednak tą chwilę skupię się na smażonym mięsie , dokladnie przekładam kawałek po kawałku i obsmażam na dużym ogniu z każdej strony, kiedys robiłem to na łapu capu i nie był perfekcyjny takie czasem mam odchyły , musi byc idealnie to jest

Daj znać jak coś fajnego z przypraw kupisz i przetestujesz, sporo tego więc nie wszystko brałem. Ja jutro napiszę coś więcej, jak zrobię szamę i napiszę jak wyszła , blisko zmieszałem ponad 1,5kg mielonego wieprz-wołowego + mielonego fileta z indyka, już się przegryza w lodówce z mixem przypraw. Jutro dokończę , sporo tego wyszło więc raczej nie bede sie bawił w formowanie kotlecików tylko wrzucę całość na patelnie i zrobię coś a'la sos do spaghetti z mięsem , powinna wyjść kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
01.03.2017

DNT drugi z rzędu i rónież na niskich węglach. Nie liczę nadal makro ale wiem co zjadłem i na pewno ww dużo nie było

Zwiększam o kolejne 5min aero w domu (max 2x w tyg)

Przed 15g bcaa + 3 kaps burn4all (który się kończy i czas wrzucić teraz coś mocniejszego, jutro zamawiam pake ze sklepu sfd to zobaczę co tam fajnego w ofercie) + 5g beta alaniny

Po 40g białka


Micha to m.in:
- śniadanie, omlet


- kolacyjka, 350g łososia + warzywa gotowane


Oprócz tego m.in ten grillowany filet z makreli ,którego zdjęcie wrzucałem wczoraj , całkiem spoko ,fajny ostry posmak papryczek piri piri , ale porcja strasznie mała i chyba 7zł za tą puszeczkę , więc spróbowałem ale więcej nie kupię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Podziwiam Cie
Kiedy Ty na to czas znajdujesz? Robota, długie wpisy/realcje, fotki, gotowanie, trenowanie,NBA nocami. No Freak jestes i tyle
Czytalem cos o szkole rodzenia. Dzidzia w drodze?

Przepraszam ale musialem bo do tej pory mam zwałe z tego






Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-03-01 21:23:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
SalvatoreLucania
Podziwiam Cie
Kiedy Ty na to czas znajdujesz? Robota, długie wpisy/realcje, fotki, gotowanie, trenowanie,NBA nocami. No Freak jestes i tyle
Czytalem cos o szkole rodzenia. Dzidzia w drodze?

Przepraszam ale musialem bo do tej pory mam zwałe z tego



mięsny jeż dziś wygrywa wszystko

Co do wolnego czasu - są takie dni w tygodniu , że nie ma opcji na takie fanaberie , ale tak poza nimi idzie to wszystko pogodzić , tym bardziej pracując w domu

W kwestii wypisek w blogu to swoje pierwsze dzienniki na SFD prowadziłem z 10 lat temu , więc ma się już w tym wprawę
Z gotowaniem różnie bywa , często leci coś na szybko , czasami nie mam opcji siedzenia w kuchni to pomaga mi sporo żonka, ale jak mam trochę luzu to raz na jakiś czas lubię zrobić coś innego, ciekawego ,bo nie jestem fanem jedzenia w kółko tego samego.

Dzidek w drodzek - mały Franek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
To mięsa może być w tej mieszance za mało jak musisz gotować teraz dla trzech osób
Ten omlet poranny trochę wygląda jakby z ketchupem, zaś te warzywa na wieczór wyglądają znajomo i przypominają mi "Mix fasolowy" czy jakoś tak firmy na literę D :-
To ja mam zupełnie odwrotnie, mogę jeść dzień w dzień to samo bo raz ze łatwiej mi trzymać tak makro, dwa mniej czasu ucieka na gotowaniu, choć choć kolei jak mam wolny czas to większość spędzam w kuchni, szkoda że nikt za to płacić ja chce bo bym tak mógł zarabiać Fit Makłowicz :
Dobrze że żoną i dzieckiem już lepiej, dużo zdrowia i spokoju dla żony, a cierpliwości dla Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium