SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Najgorzej to że spodenkowcy mają dodane kategorie a kulturystyka uciete...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
A jaki tatar najlepiej brac? Na co patrzec? Nigdy nie lubilem i nie jadlem, zaskamowalem na sylwesrze i ciagle o nim mysle teraz %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
BzykuDG
To to jeszcze nic. Idę już jest fanpageów od kilku miesięcy "Debiuty IFBB competitor"


racja , to już jest śmiech na maxa
4:06 - wcześnie wstajesz


prz1993
I jak granexy? Ale bułeczki z tatarem to lepsze wrażenie robią


dobre, ale pewnie czekoladowe będą lepsze wezmę następnym razem , widziałem też toffee, jakieś cynamonowe itp ale nie będę szalał i kupował na raz wszystkiego bo potem nie ma gdzie tego trzymać

bułeczki z pobliskiej piekarni, jeszcze gorące były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
MARIAN 17
Najgorzej to że spodenkowcy mają dodane kategorie a kulturystyka uciete...


no niestety, jeżeli ktoś jeszcze nie wie o czym mowa, to zobaczcie co się będzie działo w sezonie jesiennym i trochę wcześniej -> https://www.sfd.pl/NOWE_KATEGORIE_NA_ZAWODACH_MIĘDZYNARODOWYCH_IFBB-t1140117.html

dla mnie tragedia, co z tego że rozbiją to na więcej kategorii jak zrobi się jeszcze większy bałagan , jeszcze dłuższe zawody ; najlepiej to już co 1 cm porobić te kategorie fitnessowe a kulturystyka może po prostu do 80 kg i + 80kg
źle się dzieje....



cvfdbkz
A jaki tatar najlepiej brac? Na co patrzec? Nigdy nie lubilem i nie jadlem, zaskamowalem na sylwesrze i ciagle o nim mysle teraz %)


najlepiej to zrobić samemu
ale to trzeba się pobawić , posiekać dobrej jakości wołowinę ,mój wujek robi z ligawy i jest rewelacyjny (nada się również oczywiście polędwica wołowa)
Z kupnych ciężko trafić na takiej jakości tatar, śmiem twierdzić , że nawet się takiego nie dostanie . Większość to 'dania tatarskie' lub 'befsztyki tatarskie' a to nie ta sama jakość, ale też trafiają się dobre w smaku (ja kupuję w siecie sklepów Grot - jak ktoś je gdzieś ma w pobliżu to polecam ,jedne z najlepszych takich kupnych) są one tańsze ale też składowo z jakimiś 'wypełniaczami' niestety

Robiłbym sam, ale jestem zbyt leniwy ;) Za to 2-3 x w roku mam okazję jeść tego przyrządzonego przez mojego wujka, który jest fanem tatara i to po prostu jest mistrzostwo. Można zjeść kilogram na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Szybkie przebudzenie na zrzucenie wody . Odkąd wróciłem z Niemcowni zeszło 2-2,5kg

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Wellness Fitness?
Fitness Girls

Tatar zawsze mnie ciekawił, ale właśnie muszę trafić u kogoś kto umie zrobić, by poczęstował. Nie chcę sam kombinować bo nie wyjdzie i się zrażę, a wołowe kocham i mam orgazm jak jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Czawaj
Wellness Fitness?
Fitness Girls

Tatar zawsze mnie ciekawił, ale właśnie muszę trafić u kogoś kto umie zrobić, by poczęstował. Nie chcę sam kombinować bo nie wyjdzie i się zrażę, a wołowe kocham i mam orgazm jak jem


To nie kupuj tego z Netto
Znam geniuszy kuchni którzy go smaza na patelni na taka kostkę mięsa ale próbowałem i to jest obleśne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
I to już cenna uwaga
Nie no, smażyć to jedynie zmielone na spaghetti, burgera lub steka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
parę razy smażyłem - zjadliwe nawet było , z tego co pamiętam

ale oczywiście jak już napisałem żaden kupny nie umywa się do zrobionego własnoręcznie ale niestety to już wyższa szkoła jazdy ,a poza tym trzeba mieć też na to trochę czasu

SalvatoreLucania - odpiszę Ci na PW później ,bo dopiero co ogarniam się po powrocie z debiutów, jak nie dziś to jutro na pewno


Zaraz postaram się też wrzucić krótkie podsumowanie z ostatnich dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
10.02.2017 (piątek)

Wyjazd do Wrocławia na Debiuty. Wszystko szło zgodnie z planem , wyjazd około 12:30 ,zeby zdążyć spokojnie na początek weryfikacji, to mądry Kuba przestawiał chwilę wcześniej auto, żeby spokojnie pomieścić cały sprzęt /torby do bagażnika i potem ruszając zapomniał ,że jest blisko zaspy Wjechałem w nią, musiałem się trochę pomęczyć z odkopaniem zmrożonego lodu ,aby móc wyruszyć bo się zakopałem, a co więcej już jak wbiłem na trasę miałem jakieś niepokojące objawy ze strony układu kierowniczego i wolałem nie ryzykować szybkiej trasy z drgającą kierownicą.

Podjechałem do znajomego serwisu, okazało się że na feldze i gdzieś tam jeszcze osadziło się sporo lodu, zmrożonego śniegu i przez to takie 'wrażenia' , z małym poślizgiem ale dojechaliśmy na około 17 na weryfikacje -> https://www.sfd.pl/Europe_Sport_Power__Debiuty_Kulturystyczne_2017-t1136407-s6.html , posiedzieliśmy około 2 h po czym podjechalismy do hotelu, swoją drogą bardzo fajnego - jak wbiliśmy do pokoju okazało się, że jest cały aneks kuchenny , szkoda że nie wiedziałem o tym fakcie przed wyjazdem , ale SFD się postarało po raz kolejny

Za dnia wjechały 2 posiłki przed wyjazdem, m.in


Na trasę i wieczór ponad 800g mięsa z mielonego fileta indyka w sosie pomidorowym z ryżem i ogórkami kiszonymi


Strasznie się objadłem. Niestety zapomnieliśmy z Renią strojów bo byśmy nawet skoczyli na jakiś delikatny trening, ale przynajmniej udało się iść popływać - jak na moje beztalencie do tego sportu zrobiłem 500m więc czułem się pozytywnie wymęczony. Sam obiekt klasa, bardzo fajny!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium