SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
mnie lekko trzepnęła, ale wypiłem jedną po drugiej na pewno ma więcej niż zwyczajne , a co do smaku kwestia gustu
ja ogolnie wolę prawdziwą, sypaną z fusami, a nie rozpuszczalne, ale skoro mialem okazje potestowac to sprobowalem 4 smaków i fajna odmiana

Wczoraj dzień w siedzibie dzików (SFD w Opolu) wiec nie było treningu , micha była trzymana, dzisiaj pracowity dzień ale mam nadzieje,ze uda sie wyskoczyć na trening nóg, bo w weekend będzie to raczej niemozliwe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020310
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Tam też jest wersja sypana o ile dobrze kojarzę, a nawet mix rozpuszczalnej i sypanej, bardzo drobnej czy jakoś tak. Trochę drogo wychodzi, wolę właśnie swoją mocną sypaną + aromat jaki akurat mam ochotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020310
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
tak sypana tez jest bo ja własnie taką mam ;) i fakt kopie mocniej niż zwykła tylko ze weług mnie za te cene nie warto ;d

Kuba jak bede miał jeszcze w wpadniesz to ci zaparzę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Coś ostatnio nie po drodze mi z blogiem, jeszcze pewnie kwiecień będzie dość intensywny (praca), a potem powoli zacznie się sytuacja stabilizować

Już nawet nie pamiętam kiedy (i jaką ) wrzucałem ostatnią wypiskę z treningu, więc poniżej daję dwie ostatnie.

Wczorajszy trening klatki i tricepsa:


Dzisiejszy - pleców:


Obydwa bardzo dobre, ciągły - systematyczny (chociaż nie jakiś oszałamiający) progres w obciążeniach.
Jutro dzień wolny, nie ukrywam ciągnie wilka do lasu...i rozważam pójście na siatkówkę, po ostatnich wizytach u fizjo jest na tyle dobrze. Jednak przerwa jaką miałem to 5 m-cy i czuję, że lekko nie będzie zobaczymy jak się będę czuł, przede mną 1,5 dnia na regenerację

Poza tym micha jak to u mnie nudna i smutna



Mam i ja w końcu swoją torbę, świetnie się sprawdza. Chociaż pojemniki zdecydowanie za male , swój po treningowy musiałbym chyba na 3 wypakować dlatego ładuje tam swoje, ale te z torby od czasu do czasu - wykorzystam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020310
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Wrzucę również tutaj

@SFD Łódź po raz drugi organizuje pomoc dla potrzebujących - szczegóły akcji w poście na FB
https://www.facebook.com/SFD.Lodz/posts/374672830050025

Tym razem pomagamy Maluszkom z Fundacji Gajusz w Łodzi.

Przeczytajcie, udostępnijcie dalej. To Was nic nie kosztuje, a dobry uczynek wykonacie ;)
Łukasz (lasica) już nam pomógł - i to nie pierwszy raz. Wielki Szacun dla Niego i każdego kto włączy się do naszej akcji.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Torba jest git, ale właśnie pojemniki, to co najwyżej na przystawkę. Dobrze, że torba jest szeroka, więc wchodzą większe. Z tym, że już 3 zamiast 4 hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium