SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Do łodzi mam najbliżej chyba z tych wszystkich więc zjawię się też na następnej. tylko trzeba z formą podgonic bo za bardzo się odstaje od ekipy

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
opalinho
To podawaj w miarę szybko ewentualne terminy bo ja z robotą mam,że nie wszystkie weekendy przypasują.... Wtedy jakąś zamianę muszę szykować bo obecność obowiązkowa


No ja ci za każdym razem pisze ze jak będą konkrety to sie dowiesz. Napewno nie listopad.
Tez nie do konca zależy to ode mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Zwierzak jest bardzo spoko i faktycznie był w Warszawie, ale pewnie też dlatego, że był tam Wojtek (Bull) nawet nie wiem, czy nie przyjechali razem.
Z ekipą z Poznania to jest taki mały problem, ze oni jedynie są chętni jak jest coś u nich, takie gwiazdy lub zapracowani ludzie i ciężko im wyjrzeć gdzie indziej. Oczywiście nie mam tu na myśli wszystkich, ale tak z doświadczenia piszę.

Dlatego jak już jest ustawka w Poznaniu to też jest zawsze dużo osób i można być pewnym, ze pojawi się taki Seba Szmyt , Zwierzak czy Rafał Tasiemski, no ale fajnie byłoby ich zobaczyć czasem też w innych rejonach kraju ;)
W Poznaniu już wiele miesięcy jest wykupiony lokal na sklep SFD ale niestety są tam jakieś niezrozumiałe dla mnie problemy, które przedłużają jego otwarcie. Najnowsze info -> luty/marzec 2019 ale już tyle miesięcy to przeciągają , ze nic mnie nie zdziwi. Pewnie prędzej zrobię 3 Ustawkę u siebie niż tam będzie ;)

Wczoraj w końcu pierwszy dzień od dawien dawna z czystą michą (wieczorem jedynie 100ml cytrynówki i jedno piwo ). Tak poza tym to co poniżej na fotkach.

Planu treningowego jako takiego dalej nie mam, chyba tak już zostanie do końca roku.
Obecny cel to po prostu podtrzymać jakoś formę do sylwestra, działać dalej coś mocniej z tymi kolanami, a po nowym roku rozważam może jakieś osocze bogatopłytkowe czy inne tego typu cuda; wtedy trochę wyluzuję z siłownią, by było więcej czasu na regenerację bo bez tego to cały ten proces fizjoterapii i leczenia nie będzie efektywny.
Musi być czas na odpoczynek i efekty terapii, to mi zawsze powtarza fizjo, ale czasem rozum chce inaczej i zamiast miec wolne -> szedłem na siatkę czy siłownię i tylko sobie pogorszyłem sprawę


Plecy wczoraj na spontanie:
1. Ściaganie drazka górnego do klatki 5x + dropset
2. Przyciaganie do brzucha drazka wyciagu dolnego 5x + dropset
3. Podciąganie na drążku (różne chwyty) + Wiosłowanie sztangą 3 ss
4. Przyciąganie do bioder wyciągu górnego + wiosłowanie hantlą 3 ss
brak aero bo czas gonił


Suplementacja wzbogacona o kilka środków, które mają poprawić pracę umysłu (koncentracja, przyswajanie wiedzy, łatwość zapamiętywania itd), dorzucę jeszcze na dniach noopept i cholinę.



Póki co testowo, zobaczymy czy się coś poprawi Rok temu sprawdzałem na jesień trochę inny zestaw adaptogenów głównie i czułem sporą poprawę.
Chodzi mi po głowienie zrobieniu doktoratu, po wielu latach przerwy od nauki / ewentualnie rozpoczęcie nowego kierunku studiów, bo coś ostatnio poczułem potrzebę nauki


Micha:

- pieczona karkówka i frytki


- omlet


- ryż , indyk


- po treningu płatki, banan, truflowy smak wheya (bardzo dobry - pierwsze wrażenia )


- sałatka m.in pieczony indyk, bekon, ser zolty, multum warzyw, prazony słonecznik



Bonusowo parę ujęć z Ustawki jeszcze, nie znikam jeszcze w tłumie więc nie jest najgorzej


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
no ja czekam na ustawke w Poznaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Z czego będziesz się doktoryzował? Super, że ustawka się udała, tyle dzików i la(o)s(z)ek razem :) jedzenie jak zawsze smakowite, mimo że obiad jem chętnie przygarnęłabym z dwa talerze jeszcze od Ciebie ;)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
northwestpassage
Z czego będziesz się doktoryzował? Super, że ustawka się udała, tyle dzików i la(o)s(z)ek razem :) jedzenie jak zawsze smakowite, mimo że obiad jem chętnie przygarnęłabym z dwa talerze jeszcze od Ciebie ;)


jestem po AWF'ie więc zapewne dalej w tym kierunku, tylko muszę się zorientować w Łodzi co i jak, szwagierka jest dr na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i wspominała mi iż tam miałbym okazję, ale trochę tematyka i program odbiega od tego, w czym czuję się ok i dlatego też rozważam rozpocząć wszystko od podstaw w kierunku bardziej medycznym lub fizjoterapii; póki co to jednak melodia przyszłego roku, gdybym od razu poszedł za ciosem ,juz dawno miałbym to za sobą, ale też nie miałem z tym żadnego ciśnienia, do szczęścia mi to niepotrzebne w sumie, ale ja ambitny z natury jestem i nie lubię monotonii

Ustawka super - czas najwyższy do nas zajrzeć kiedyś na takie spotkanie!
Co do talerzy - staram sie ale do Twoich się nie umywają ps. dziś powinnaś otrzymać bonik za wygraną w Kuchni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Wiele pracy przede mną. Po woli bez ciśnienia coś działam, walka z czasem żeby to wszystko upchnac w ciągu dnia trwa - łącznie z gotowaniem. Ustawka u nas w zeszłym roku była ;) ominęło mnie o siłce w tamtym czasie nie myślałam. Gdzie idziej niestety ciężko z czasem żeby się dostać. Ps. Myślę więc co tu zamówić ciekawego :)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
rutkow
no ja czekam na ustawke w Poznaniu
przed tym masz jeszcze Warszawę i Katowice pewnie Wrocław, Gdańsk też przed Poznaniem więc nie czekaj bo może się nie doczekasz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Opole ;)
1

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium