SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Powiem Ci że progres na przestrzeni całego czasu robi pierońskie wrażenie brawo!
Szacunek też że przyznajesz że coś leci bo w dzisiejszych czasach to wiesz jak jest wszyscy są naturalami
Jeszcze raz wielkie gratulacje, forma mega mega zayebista i nic tylko śledzić dalej i kibicować podczas masy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Pomimo zwątpień i cięzkich chwil odwaliłeś kawał dobrej roboty. A to że szło SAA to nie zmienia faktu że dietę trzeba było trzymać zasuwac na treningach również. Także jak najbardziej zasłużone gratulacje. I powodzenia w przyszłym masowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To aktualne fotki czy te co dawałes tydzień czy dwa temu? Robiłeś odwadnianie i ładowanie ww pod foty? Jeśli nie to szkoda - IMO warto poświęcić ten tydzień na sprawdzenie jak podziała,u uwierz.mi za pierwszym razem (i za każdym kolejnym z resztą też) dzieje się magia. %bf można by rzec idealny do zrobienia mini bps.Bez soli i potasu - tylko woda i węgle. Czy zrobisz czy nie - forma rewelacja. Nie jedna laska i pewnie kilku gości też - oglądając foty myślą 'bzykalby' heh
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28471
jest fajnie, masz bardzo fajnie ulozone miesnie brzucha i fajnie dociete. Patrzac z prespektywy waga/wzrost szykuj sie na deski nie ma co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Świetna sylwetka, biorąc pod uwagę od czego startowałeś.
Czy naturalnie, czy nie naturalnie , nie interesuje mnie to , każdy wybiera swoją drogę . Jesteś teraz kot !!
1

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
naprawdę świetnie się to prezentuję
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
SnicK
Świetna robota Cayek, teraz należy się porządny odpoczynek



nic dodać nic ująć ...

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Jest kosa, forma rewelacja ;)
Ale każdy kto śledzi twój blog wie że za tą formą stoi wiele ciężkich miesięcy pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dziękuję bardzo wszystkim. Odwadniania nie robiłem. Foty z 10.06 aktualnie cofnalem się o miesiąc. Smalcu i wody przybyło. Musiałbym zrobić 2 tyg vlcd by do tego wrócić ale juz mi się nie chce. Póki co staram się nie jeść bez sensu. Jak nie wychodzę nigdzie to jem 1600 kcal do 100g ww. A jak wychodzę to jem jak chcę i pije co chcę. Po Sopocie lecę z reverse 200 kcal up co 7 dni. W dt opór wegli i fatu do 50g max. Białka 2,5g/kg w dnt do 50g ww. CBL. Jedno mnie dziś rozbawiło. Wracam sobie bez bluzki ze sklepu, przechodzę obok baru z kebabem, jakiś gruby koleś się nim za jada, spojrzał na mnie gryzac kebsa i nagle przestał, spuścił wzrok i odłożył go na talerz i z pod nosa znowu na mnir xD miałem tam kiedyś podobnie jak szedł typ z 6pakiem latem a ja jadłem kebab na cienkim. a druga śmieszną rzeczą była młoda para idąca trzymając się za ręce i idąc ze swinia na smyczy xd

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Teraz inkasuj tantiemy w postaci ciętych min i zazdrosnego spojrzenia.Zasluzles.

Co da saa- napisze tylko tak :
Nie wystarczy je brać - trzeba jeszcze wykorzystać potencjał jaki one dają.
Nie jeden bierze 5x tyle co Ty a wygląda 5x gorzej.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-06-23 20:59:56
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium