SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Oby bo inaczej w psychiatryku wyląduję

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Cayek


Jestem niezadowolony, bo niby coś tam w dół poleciało,
poza lipnym 0,5 cm w pasie, to po fotach 0 różnicy po 12 dniach.

Nie wiem czemu to tak nagle zwolniło.
Niby przez te 12 dni wpadł cheat day planowany, a potem w weekend 3 dni
bez diety i nic poza miodem nie jadłem jak miałem anginę ropną i kolejne 2 bez treningów,
ale nie wiem.

Aż mi się coraz mniej chce redukować.

Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-04-07 11:25:23


Patrząc na twoje wymiary to klasyfikuję się w połowie tej tabelki teraz zrzuciłem 8 kg i mam 84,5 w pasie
Tylko, że mnie by zadowalał już taki wygląd jak twój na chwilę obecną bo tej masy jednak mało..,
no nic nie ma co się poddawać lecisz dalej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Poddać się nie zamierzam za nic. Wiem, że po dwóch dniach jedzonka w święta mi przejdzie.

Ale dziś miałem mega sen...xd

Jakieś zawody, miałem startować ja, Marian i jakichś dwóch od Przemka. Ale tak patrzę na Mariana i konkurencję i mówię "pyerdole nie startuje", polazlem w kąt podłamany, podbija Przemek i mówi "mówiłem, że to bez sensu ulana kvrwo", zwyzywalem go i polazlem do maka z kumplem XD

Byle do świąt.
Po wypłacie chyba kupię pre workout nowy od muscle zone o nazwie "kraken".

Muszę coś mocnego zapodać bo motywacja do treningu jest no taka sobie, a raczej nie tyle do treningu co dupska mi się nie chce ruszać nigdzie


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-04-07 13:48:45

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Kvrwa ale sen xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie no wybaczam Ci bo chciałem wyjść z tą formą co teraz mam...

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Powoli się zastanawiam co mam zrobić.
3 miesiące do tego Sopotu, a ja już chodzę wqrwiony na maxa i bez motywacji.
Tylko bym spał, a brak efektów nie pomaga.
I nie wiem czy podładować czy zmienić makro na 250b 250g ww i 10g fatu czy co.

Dziś już skargi na mnie poleciały(na farcie kumpel kierownika zastepuje) bo stoje na kasie bez sił i humoru a babsko pyerdoli, że ziemniaków nie ma, a ja pod nosem zamiast w myslach palnalem "chuy mnie to obchodzi warzywniak jest obok" albo babka "co pan taki znudzony hihi" a ja "wqrwiony, a nie znudzony"

Tak czułem, że bez trenera będzie chuyówka...

Nie wiem, lipa jak zwykle. Takie o małe jęczenie tutaj bym w robocie po ludziach nie cisnął.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-04-07 18:24:57

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
co ty za przeproszeniem pierdyolisz ze brak efektów?

przeciez idzie cąły czas....musi byc mocna psycha i poczekaj na ten boom ze z dnia na dzien poleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Potem wrzucę porównanie z ostatnich 12 dni gdzie nie ma w ogóle różnicy.
Zwyczajnie nie widzę.

Niby jest to całe boom jak u Cb było, ale nie wiem.
Taki nastroszony chodzę, że jak widzę jak ktoś kupuje 4 czekolady to najchętniej bym mu przyyebał.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
psycha :P przed smaym startem w ostatnim tyg jest 10x gorzej:D tak dla pocieszenia samemu ciężko czasem efekt zauwazyć ja nawet na tej redu miałem taki tydzień ze był regres...a potem nastąpil boom
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium