SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
WojtekA4
Wszystko zależy od Ciebie. Czy chcesz studiować czy chcesz "studiować". Jeśli zależy Ci na rozwijaniu wiedzy, poszerzaniu swoich wiadomości to zawsze i wszędzie będzie to możliwe.


Dokładnie sam zaczynając dietetykę twierdziłem, że za wiele mnie nie naucza i bardzo szybko zmieniłem zdanie. Dietetyka to nie węglowodany, białka i tłuszcze jak wielu myśli, to coś więcej. To fizjologia, to choroby metaboliczne, to dietoterapia, patologie i przede wszystkim biochemia bez której nie wyobrażam sobie pracy z ludźmi.


Zmieniony przez - WaCki w dniu 2015-07-16 13:58:17

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Na chwilę obecną wymiary w porównaniu do zeszłego tygodnia wyglądają tak:



Dziwnie, ale spoko jak dla mnie.
Oczywiście mierzone w tych samych miejscach.
I mimo, że brzuch mam coś wzdęty.
No i w lustrze wiele lepiej.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-07-16 15:21:02

Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-07-16 15:23:02

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
Cayek
Jak stary wykładowca się zdarzy to pewnie tak będzie...


Na SGGW jest jeden wykładowca od którego wiele się nauczyłem. Nie jest młody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Czyli to co idzie usłyszeć to często zabobony i nieprawdziwe gadanie.
Za rok o ile się uda to się przekonam

A, że tak Cię okazyjnie spytam jeśli o dietetykę na sggw chodzi:

Skoro już muszę pisać jeden z dwóch przedmiotów na poziomie rozszerzonym by się tam dostać
to lepiej wybrać BIOLOGIĘ czy CHEMIĘ ?

Zastanawiam się co lepiej mieć "ogarnięte" przed dietetyką bo to i to w niecały rok na 80% ciężko będzie zaliczyć,
a do tego jedni mówią, że dominuje tam biologia, a inni, że chemia...

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
No git porównanie z tygodnia. Na plus wszystko. Jaki krok dalej? Plus ile kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Non stop + 100 kcal. Od poniedziałku + 25g węgli więc 150g w DT będzie dobite. Potem wyjazd nad morze i w zależności jak będę wyglądał po powrocie dołożę albo 10g fatu albo znowu węgle.

Chcę jak najdłużej formę utrzymać bo planuję jechać na integracyjny wyjazd
na studiach.
A, że przejściowo poszedłem na pedagogikę bo jest luźna oraz by nie stracić
renty + jest tam razem ze mną tylko 3 chłopa i 40 dziewczyn
to wypada by we władku nie wyglądać jak prosiak.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Dobra motywacja ja właśnie po weselu chyba sie "wyczyszcze" dwa trzy dni i dalej te same kcal a zależnie jak to wyjdzie dodam lub utrzymam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dobry argument z tymi laskami na spotkaniu integracyjnym.
Potem pomyśl sobie, że w sylwestra też wypadałoby być w dobre formie, bo coś tam...
Potem na wiosnę bo juwenalia, potem znowu lato i tak formę można trzymać cały rok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Tutaj to plaża, więc wiadomo.
Na sylwestra i na publicznych imprezach paradować bez bluzki
nie będę, więc to mi tam lotto.

Stety czy niestety - nie należę do osób, które pierwsze co robią
to próbują wyrwać laskę na six pack (u mnie four pack xd ) jak goście
z tych całych ekip z new jarsey, castle, warsaw.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Wydaje mi się że biologie będzie ci łatwiej napisać.
Tegoroczna matura z biologii to był tak naprawdę test na szybkość czytania.
Nic mnie tak nie wk***iło jak to, że kułem cały rok żeby napisać dobrze, a tu sie okazuje, że zamiast nauki trzeba było zrobić pare lekcji szybkiego czytania i wyszłoby lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium