SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bierzesz mocnych orali żeby lipidy Ci się miały jakoś strasznie popsuć, ale warto skontrolować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Testosteron sam w sobie potrafi lekko polecieć po lipidach, a że badanie tanie to sprawdzę.
Orali nie tknę nigdy. Szkoda mi zdrowia.
Ogólnie jeśli o to chodzi to planuję lecieć na max 2 mało inwazyjnych środkach (test + npp)
Muszę o boldenonie poczytać - niby fajny i lekki środek, ale jak słyszę o tym, że
krew ledwo leci przy pobieraniu to zastanawiam się jakim cudem serce nie pada.

A co do tego - wczoraj byłem u znajomego w sklepie (startował już) i tak sobie gadamy,
pokazałem mu formę, spytał ile ważę itp. i wystrzelił z pomysłem bym ciął
sobie dalej na spokojnie i w wakacje jeśli forma będzie ok (serio te 6% bf-a)
to żebym spróbował wyjść na scenę w Sopocie

Ot tak na luzie w kategorii do 70 kg (o ile taka waga by była)

Trochę mnie to zaskoczyło bo ja jak to ja uważam, że wyglądam jak kupa,
a pomysł by na deski wyjść będąc takim szczurkiem w porównaniu do innych.

No i ta kwestia, że zawsze gadał, że stoję w miejscu i jest słabo, a tu takie coś xD

Ale jakbym ekipę zebrał chętną by pojechać to dla fanu czemu nie...
O ile zdania nie zmienią co do mojego wyglądu.
Bo jak będzie słabo to nie będę się pchał by zając 2 miejsce od końca xd

Tylko te majtki mi się nie podobają...





Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-03-16 17:54:24

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Z tego co mi wiadomo to ekipa z SFD szykuje się całkiem niezła więc jakieś tam towarzystwo na pewno będzie. Sam też się może wybiorę, ale jako widz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Forme masz elegancką i pewnie będzie jeszcze lepsza ale taki Robercik z WK też niby miał extra forme a wyszedł na scene i... zamknął tabele xD Podobnie zresztą jak żyła na debiutach ;) Ale jak będzie cieszyć Cie samo pokazanie się na scenie to czemu nie ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Żyle akurat rozlał się bronzer i ogólnie miał długą przerwę. Poza tym to klasyk był o ile się nie mylę, a tam ładne konie są. Robercik na siłę się odwadniał co było bezsensowne. Póki co tylko tak mi zaproponowano i w sumie kto wie. Ja to luźno podchodzę do tematu, bardziej dla zabawy, ale i żeby wsi nie narobić jak niektórzy na debiutach

A cholera wie.
I tak nad morze chce jechać, ale z Sunrisem słabo się zgrywa, a szkoda



Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-03-16 18:47:26

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
No ten bronzer masakra xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
jak lniany to uważaj, żeby był w lodówce przetrzymywany w miejscu, gdzie kupujesz, bo szybko się utlenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
W aptece wyjęła z lodówki, więc spoko ;D Ale dzięki za info, bo jakbym kupił to pewnie bym trzymał poza lodówką xd

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja też uważam że wyglądam jak kupa i wychodze w klasyku w sopocie, także tnij i wbijaj na scenie, kolejna osoba z sfd a szykuję się w tym roku sporo ludzi z forum :).
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA DZIEŃ 69 I WYJĄTKOWO DOBRY

Gienek - Jak tak patrzę na zawodników z kategorii do 70 kg to różnica jest kolosalna
chociażby między juniorami.
Szczególnie to widać po docięciu od pasa w dół i ogólnym umięśnieniu.

A zobaczę jak to będzie. Mam równe 4 miesiące bez jednego dnia, a na nogach
po interwale przebijały mi się po raz pierwszy w życiu żyły.

Odnośnie treningu - na stimulu pompa na treningu masakryczna ŻYŁY ŻYŁY ŻYŁY I MOTYWACJA.
Jedyny minus to te początkowe zimne poty, ale tak to miarka sieka ostro, ale wydaje mi się,
że ta nowa wersja bez synefryny tak nie kosi jak wersja 154g z synefryną.

Ostatnie 6 interwałów (było 8) - Heart rate nie zszedł niżej niż 180.
Przy ostatnim już ledwo dychałem i pod łopatką czułem serducho.

Za 2 tyg niezależnie od progresu uwale węgle do 150g chyba...
Mam takie parcie na tłuste jedzenie...omlety przynajmniej mnie zapychają,
a kasza/ryż/ziemniaki przelatują przeze mnie...nawet 1 kg warzyw gunwo daje.

A dziś wyszło jak wyszło.
Mamuśka kupiła tatara to zjadłem oraz koleżanka zażyczyła sobie mojego omleta w wersji z cukrem
i zjadła kurfa połowę bo się najadła (no jak to te kobity robią to ja nie wiem), więc...zjadłem



TRENING:

1.Wyciskanie sztangi skos dodatni - 80 kg x12, 85 kg x10 x10 x6 + 2 z pomocą.
2.Wyciskanie sztangi pozioma ława - 80 kg x12 x10 x10 x7
3.Ściąganie linek wyciągu górnego - 18 kg 4 serie do upadku + drop set
4.Wyciskanie na smithie skos dodatni - 80 kg x12 x10 x7 + 3 z pomocą i 60 kg do upadku

1.Sztanga łamana stojąc - 40 kg x15 x13 x12 x15 (wleciała dobra nuta )
2.Hantle supinacja stojąc - 14 kg x12 x12 x15 x13
3.Hantla jednorącz w opadzie (to jak Arnold robił) - 12 kg x15 x12 x12 x12
4.Hantle młotkowo w oparciu - 12 kg x12 x10 x10 x10 + drop set 8 kg x10

HIIT - 8x45/15

Jutro impreza i będzie pite i jedzone, więc z rana lecę na trening bo i tak olewam
pierwsze wykłady. Co by głowa była spokojniejsza






Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-03-16 23:49:10

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium