SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Poszukaj klasycznej mieszanki czyli marchew kalafior i brokuł. Tam będą znikome ilośc ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jem taką - zupa jesienna - tak to się nazywa. Od czasu do czasu jedynie kupuję te w wersji 'hiszpańskiej'.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Ja jestem już żółty jak zjem więcej niż 0,5kg marchewki an tydzień, więc się z nią rozstałem

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Ja na redu wcinam po około 2-3 duże marchewki codziennie...miesiąc i wyglądam jak dziecko po kubusiach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi to strasznie dłonie barwiło pamiętam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Prawda. Ręce to miałem strasznie pomarańczowe, twarz troche też - aż mnie znajomi czasami pytali czy mam jeszcze wątrobe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Na chwile obecną postanowiłem zawiesić blog/dziennik.

Chcę wypróbować kilka różnych sposobów na ruszenie z tą redukcją.
Nie wiem czy się sprawdzą.
Począwszy od carb loadingu 2 dniowego, po zwykły refeed day, możliwe że
diet break 10 dniowy, aż po
kwestie hormonów - kortyzol, ft3, estrogen.

Jeśli kortyzol będzie wywalony to kupuję andro-11
Jeśli e2 to kupuje exemastenum i zbijam (do +/- tego co było przed)
Jeśli FT3 będzie w normie - to czas najwyższy będzie zainwestować w novo, bo tiro by w takim przypadku okazał by się wałkiem.

Do wakacji ponad połowa tego czasu, który teraz redukuję
więc kombinuję.
A w dzienniku nie chcę, bo to w moim odczuciu jeden z czynników przez który
chcę tą formę mieć jak najszybciej, żeby było to WOWOWOWOW,
a to mi nie pomaga bo tylko się irytuję, że co jednym się w tym czasie udaje - to mi nie wychodzi
już drugi rok.

I nie, to nie jeden z dołków przez VLCD xD
Jestem naładowany i happy

No i zestawienie z ładowania 2 dniowego (pewnie podejdę wodą bo w tych dniach nie było treningu siłowego).
Trening jutro. No i w tygodniu czeka mnie ponownie ok. 40h bez snu.


1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Szkoda, że zawieszasz dziennik bo fajnie się go czytało.
Powodzenia w dalszym robieniu formy.

BTW. Też mam z tym problem, że wszystkim innym wychodzi tylko mnie nie, także nie jesteś sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230


Tylko, że u mnie 'wszystkich' oznacza 3 osoby

Ale walić to


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-05-01 22:44:51

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
przeciez to co zostalo to masz najgorsza rzecz do zrucenia
za pierwszym razem
teraz przecierasz szlaki wiec tygodniami moze stac w miejscu

nie badz pussy i prowadz dziennik
nie wrzucaj fot
nie pisz jak wyglądasz
odetnij sie i prowadz bloga jakby to byla polowa masy


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-05-02 01:19:27

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium