SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Głód ogromny, bo dalej trzymasz wysoko ww co jest si, ale masz tam jakieś mega słodkie rzeczy, które jeszcze bardziej podkręcają uczucie głodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To też ma wpływ ale teraz np. zjadłem sałatkę (500g mięsa, 500g pomidorów, kapusta pekińska, woreczek kaszy gryczanej, cebula, 2 całe papryki, 20g oliwy z oliwek) ~ waga 1.4 kg i co ? Po 30 min burczało w brzuchu. Chętnie bym zszedł z węglami do 100g max ED i podbił tłuszcze bo takie dni łatwiej wytrwać, ale znowu zrobiłby się ze mnie naleśnik i siła by poleciała znacznie w dół. A wczoraj np. miałem ze słodkiego tylko 20g dżemu przed snem Ale słodzików walę co nie miara - 10 do herbaty, 10 do lemoniady, napoje 0. Muszę ograniczyć bo co jak co, ale już sam słodki smak sprawia, że chce się jeść i jeść.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Jakikolwiek 'osładzacz' do herbaty obecnie dla mnie to śmierć. Nie toleruję słodkiej herbaty.
Kiedyś nie tolerowałem gorzkiej, heh.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Trudno się ograniczać gdy mam 1200 tabletek słodzika za 4 zł + taki tego głodu, że jem warzywa w końcu w sporej ilości bo wcześniej to prawie tyle co nic. Brokuły 0.5 kg ed wchodzą na luzie (mega dobre warzywo )

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Polecam stewie. Nie poslodzisz duzo bo jest droga i niesmaczna a niby reguluje gospodarke insulinowa

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Widziałem w tesco - 250 tabletek za 12 zł Myślałem, że ich pogięło z tą ceną ja to tego używam.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Używam tej Stevi z Tesco z tym, że u mnie za 10zł 250 tab, ale starcza mi na 2-3 miesiące

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Ta stewie w tabletka to jest taka sama chemia co zwykle słodzik a zawartość stewi jest znikoma wiec nie warto przepłacać ☺prawdziwa stewie to kosztuje parę stowek za kilo ☺ja osobiście używam ksylitol ma węgle ale jest zdrowy ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mniej słodkiego to mniej będzie ciągnąć do żarcia, same napoje 0 napędzają apetyt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium