SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1064378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Szczególnie fajnie mówi o okresowym zwiększaniu kcal w czasie redukcji (a i odwrotnie w czasie masy). Badanie też niezłe. 11dni trzymania miski -40 kilka % kcal a potem 3 dni high life i i tak efekty super.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Też tak miałem czyt. imprezy czy coś i leciało mimo wszystko. Potem coś się schrzaniło. Sol tak robi i też leci. Ciekawe też było to badanie w którym samo zastosowanie probiotyków poskutkowało spadkiem tkanki tłuszczowej itp. gdzie grupa placebo nie odnotowała nic.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ja mam podobne doświadczenia odnośnie podniesienia kcal.
Ale...
Nie może być odwrotnie ;)
Tzn 3 dni diety i 11 luzu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No tak to wiadome

Ogólnie ciekawie to ukazał, ale...nie widziałem
nikogo z wyjątkiem Sola kto się tak dociął na maxa
w taki sposób (stosując ładowania).
Kulturyści trzymają normalną michę non stop i tną (nie wiem co z towaru za to odpowiada)

U mnie opcja taka działała do momentu gdy żyły na brzuchu zaczynały prześwitywać.
Ale to było na VLCD - ładowania nic mi nie dawały.
Dopiero podbicie węgli i minimalizacja tłuszczy (i ogólne podbicie kaloryki)
przerwało stagnacje.

Plus taki, że na redukcji 2017 nie będę musiał się przejmować działaniem kortyzolu.

Będzie zabawa bo nudzi mnie już ta masa, no ale jeszcze trza coś mięcha złapać

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Cayek, a znasz jakiegoś kulturystę, który odważył się na taki krok dla przetestowania metody?
Raczej każdy boi się tego i woli stosować metody sprawdzone :)

Tylko on nie mówi o ładowaniach, tylko podbiciu lekko kcal. 10% np.

Węgli miałes cos około 200, a fatu 50, nie? Na tym poszło do przodu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Podbiłem z 1200 kcal 0 ww, 55 fatu i reszta białko na 1800 kcal 200g ww, 10-20 fatu, reszta białko. Po czymś takim poleciało do przodu...do czasu. Z kulturystów nie znam, ale co mnie zdziwiło to Małgorzata Mączyńska zrobiła formę mając na końcu 2300 kcal i cheat meal do samego końca kurde Co prawda to nie ten BF, ale i tak mnie to zdziwiło.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 642 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29892
Tutaj warto wspomnieć, że owa zawodniczka, tj Małgorzata Mączyńska miała też wszystkie hormony jak najbardziej w normie.. Co w okresie przygotowań do zawodów jest w sumie stosunkowo rzadkim zjawiskiem. I też byłem zdziwiony Ale to świadczy tylko o mega dobrym poznaniu swojego organizmu no i też o klasie trenera (Akop Szostak).

A co do materiału Jacka Bilczyńskiego.. Miałem okazję być na jego szkoleniu i naprawdę, niesamowita wiedza, mega podejście. Zdrowe podejście, to przede wszystkim. No i jak widać, mega merytoryka. Jak dla mnie jego kanał to jedno z lepszych źródeł informacji


Zmieniony przez - naimadswdnx w dniu 2016-10-29 18:20:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Cóż, wiem tyle, że u mnie redukcja pogięła mi odpowiednie działanie greliny (bodajże) - ciagła chęć żarcia przez 3 miesiące. Nie wiem jak reszta. Teraz będę planował trzymać estro nisko (ale nadal w normie) + negatywne skutki kortyzolu będą zminimalizowane i zobaczę co z tego wyjdzie. Na pewno sram na VLCD - nie ma opcji. Coś wykombinuje, ale na pewno nie to.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
LEPIEJ czujesz nie a niskich węglach czy niskim facie? Chodzi o samopoczucie.


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-10-29 18:52:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Chyba na niskim facie z racji, że łatwiej się nimi zapchać + łatwiej wliczyć coś 'zakazanego' lub zwyczajnie w świecie łatwiej zjeść coś słodkiego na co miałem straszne parcie.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium