SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA

Po powrocie z nocki zasnąłem, a jak teraz wstałem to o matko - cały obolały.
Myślałem by zrobić 2 dni wolnego (wczoraj i dziś), ale nie zrobię.

Dziś nogi, ale pójdę później - z racji, że dziś jest international chest day
i będzie pełno pro kulturystów robiących 10 min przerwy między seriami
nie byłbym w stanie uniknąć wbijania mi się na sprzęt w trakcie triple setów.





No i guma guar i ksantanowa jutro powinny być.

Spróbuję zrobić z tym dużą pizzę albo w ciul placków z jedynych 100g mąki.
Może się uda

Oooo, może za kilka lat będę miał takie kopyto




Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-05-16 18:15:53

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Jak że tak powiem używasz babki jajowatej? Bo moje jelita też pracują w kratkę a mam w domu całe opakowanie tej babki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7103
masz jakies aktualne zdjecia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Na słodko z rana ok. 10g + 10g siemienia lnianego oraz wieczorem juz bez siemienia.

Stell - fot nie będzie do końca redukcji. Jedyne co czasem dodam to filmiki z treningów.
Powiem tylko ze waga w ciuchach wyszła 74,8 kg. Najniższa jak dotąd. 75 mcg kosi ale głód straszny i jestem płaski


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-05-16 22:41:01

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
płaski pewnie przez T3 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Taa, mimo 200g węgli. Nawet nie ma porównania do tego co było na VLCD (tam byłem 'nabity ostro' ) Dodatkowo jak zjem węglowodany to odrazu temp. skacze i pocę się strasznie nawet po big milku + mam już novo. Jutro zrobię badania 3 tabsów tiro, a jak się skończy to nowego.


Odnośnie treningu:

MASAKRA.

Zrobiony w 30 min (bez wliczania rozgrzewki) więc było ciężko.
Niedobrze było i cały roztrzęsiony, ale o to chodzi

No i musiałem zmienić bo ludzi tyle, że nie wiem...ale jeszcze 2 tyg i wracam
do swojej Mekki.

Zamiast hack squats - suwnica
Zamiast bułgarskich siadów - siady suwnica smitha nogi złączone.

Oraz w biedronce kupiłem kaszę orkiszową - 61g węgli na 100g.
A w smaku bomba i ładnie zapycha.
Póki co na stałe w menu zagości.

I co do Stimula 8:

Vaadeer
Eksperci i doradcy........
advantra Z to opatentowany ekstrakt z gorzkiego pomarancza standaryzowany min. Na synefryne . Zawiera rowniez inne bioflawonidy cytrusowe. Wersja z tym skladnikiem pobudzac moze mniej (bo naturalna synefryna nie jest chlorowodorkiem) ale bedzie lepiej spalac tluszcz. Koniec końców zmiana moim zdaniem kosmetyczna i nie odczujesz różnicy. Po prostu weź całą miarke min. 2,5h po posilku , a najlepiej naczczo (z uwagi na alfa yohimbine)



Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2015-06-29 09:54:26


Nawet nie wiedziałem, że takie składniki się kryją pod tymi nazwami.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-05-17 00:17:46

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7103
na t3 jak dlugo i w jakich dawkkach lecisz? z dodatkiem saa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Od lutego 50 mcg. Od paru dni 75 mcg i dopiero czuję że działa xd

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7103
nie za dlugo? xd a jakis prop czy cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ludzie na tym jada dłużej niż rok. Prawdopodobnie i na masie zostawię. Ta leci 200 c5d

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium