SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
A co to cluster set albo drop set? Bo to też nie po polskiemu heheh

Łatwiej napisać drop set niż "seria ze sciaganym obciążeniem ".



Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-01-31 14:31:01

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA

Wystarczy wpisać samo "extended" by zrozumieć, że to Rozszerzona seria ze ściąganym obciążeniem

Co do mnie.

Dzisiaj dzień nietreningowy.
Od 6.00 w pracy do 12.00

Potem spotkałem się z koleżanką bo zdała poprawkę na uczelni, więc
jedno piwko, a wcześniej mcdonald (głodna była )
To ona drwala, a ja mcflury i mcdouble.

Ogólne menu:

Kanapka z chleba razowego z szynką.
Sałatka warzywna (majonez) z 2 bułkami.
Piwko 500 ml.
McDouble i McFlury
Indyk mielony 500g + 40g wpc.

180g białka,180g ww, reszta fat.
Ogólnie 2800 kcal (o 300 za dużo)
Trudno
Spalę jutro na bieżni hehe

Nieprzesadnie, ale dzień na luzie.
Następne dni micha będzie - wiadomo.
Dziś IFFYM pełną gębą

A jutro możecie trzymać kciuki za to bym zdał prawko, bo co to za fitness model bez własnej fury i prawka


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-01-31 17:18:17

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
Cayek
...., a extended drop to cluster sety i drop sety w jednym. ....


ja Ci kuźwa dam że to samo
na jutro kartkówka z "clusterów" i lepiej sie przygotuj bo pomimo że niby rozumiesz to jednak nie ogarniasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No dobra...podobne

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
co to cluster set? nawijaj.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A dobra pomyliło mi się przez te...przerwy hahahaha









Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-01-31 19:58:33

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
bardziej chodzi o to....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
O kurde A to nie wiedziałem haha. Sorry szefie

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
tak w skrucie dla nie anglojęzycznych....

-5 x 5x1 cluster to 5 serii z 5cioma pojedyńczymi powtórzeniami (5x1) z przerwą pomiędzy kazdym powtórzenie nie dłuższą jak 12sek -ważne.


-ciężar roboczy to 80-90% 1 CM jedni zrobia poprawnie z ciężarem 90% a inni będą zmuszeni uzyć 80-85%..dlaczego?
...bo każde powtórzenie ma 4-6sekund faze negatywną a to juz obciąża znacząco system nerwowy i nie damy rady np. zrobić 5x1 z 90%CM


-po każdym powtórzeniu odkładamy ciężar na wieszaki...nie trzymać go w powietrzu

-odpoczynek pomiędzy seriami 2-3 minuty ale szybko okazac sie może ze 3m to dla niektórym wymagane minimum...(system nerowy)

jak najlepiej wykorzystac przerwe pomiedzy pojedyńczymi powtórzeniami...doliczając do .....7,8 sekundy łapiemy za sztange i gazu

cluster setów jest chyba z 5 rodzajów ale nie będę mieszał juz w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA

Heloł, dzień kurde taki sobie.
Micha trzymana, ale kurde...prawko uwaliłem (1 próba).
Kumpel miał mi nagrać trening nóg to się pipa wwaliła w kadr,
kumpel się spiął to typek z gadką "Ty wiesz kim ja jestem, jeden na jeden wam naj**e, A JAK NIE DAM RADY SOLO TO DZWONIE PO TEGO I TEGO" i się bronił jednym z gangusów okolicy, który tylko w paru umie coś zdziałać

I odechciało mi się planowego treningu, więc dokończyłem standardowo,
przez jakiegoś srającego w majty bociana.




TRENING:

1.Siady - 120 kg 4x6 (kolana zbyt bolą :/ )
2.Suwnica - 4x15
3.Wyprosty - 4x15
4.Dwójki leżąc - 3x12-15
5.Brzuch wznosy nóg - 3x15

To tyle.
Jutro barki i tric po robocie.



Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-02-01 16:07:39

Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-02-01 16:15:34

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium