SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Jak ktos nie ma oporow to zawsze w north fishu mozna wziac to opakowanie na wynos i ladowac do obu stron gore jedzenia

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
W North Fish taka opcja jest że za 11zł nakładasz ile wejdzie na talerz? kurde, nie wiedziałam. Ide tam na kolejny obiad na mieście :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94910 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Musze u siebie zobaczyc czy tak daja tez

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Troszkę więcej. Ryba 12-16zł + parę zł dodatki. Mi wychodzi zawsze ok 21zł.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94910 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
no to szału nie ma za tyle to mam dobra porcje łososia i wiadro warzyw

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Ale raczej nie na mieście. W tej cenie nic dobrego jakościowo nie kupisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
bebolek - hahaha wczoraj mieliśmy taką rozkminę czy można tak zrobić A bo panowie...miruna kosztuje 15 zł ok, ale...ja jestem student więc zniżka = 11 zł Tyle, że tej ryby jest tyle co nic. Bardziej chodzimy tam na górę frytek, ziemniaczków opiekanych, surówki super, sosik itp. - po prostu by się smacznie i niezdrowo zapchać

Dawid - cóż...zapiąłem spodnie od garnitury, więc chyba coś z pasa zleciało, bo wcześniej nie było opcji.
"Mgiełka" na brzuchu również chyba trochę mniejsza, ale mówię - efektów nie oczekuję, baa może ich nawet
nie być na tych kaloriach.

Tym razem nie popełnię tego błędu z przed roku - na spokojnie sprawdzam od ilu kalorii zaczyna waga spadać,
nie wdrażam za dużo zmian, nie wchodzę codziennie na wagę i nie sięgam po centymetr, nie gapię się w lustro.
(no dobra, w lustro lubię się popatrzeć na moją nabitą łapę ) - to się chyba nazywało "lustrzyca"

Wypisałem sobie dni gdy to robię i tego się trzymam.
Różnica taka, że nie robię interwałów, a miały być.
Jednak ten trening to nie split - to naprawdę wykańcza.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-01-14 17:33:44

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Cayek lustrzyca to choroba A z tego co wiem objawy to jak musisz na genitalia przez lusterko patrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Hahaha, aż sobie wpisałam w google co to jest i trafiłam na 3 fazy owej "choroby" haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium