SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Dokładnie tak, szkoda tych bikiniar którym trenerzy wrzucaja tarczycowe, wyrzucaja calkowicie fat itp. Nawet jak jest podium e zawodach to towarzyszy mu rozyebane zdrowie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Noo wodzu, forma kozacka. Ty weź się lepiej zastanów czy w Sopocie na pewno chcesz być widzem. Śmiało mógłbyś wystartować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Za mało czasu mam by się dociac na poziom zawodów. Nie wspominam o tym ze nie umiem tego zrobić xd Za rok może jak poprawię barki i plecy i lekko klatkę powiększe. W planach mam zbudować przynajmniej 5 kg mięśnia bez nadmiernego zalewania się. A póki co zabawy ciąg dalszy. I od jutra 6 tyg redukcji bez przerwy


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-06-04 17:07:00

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nie masz za malo. Spokojnie bys sie wyrobil
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Czy ktoś tu jeszcze jest naturalem ?

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Chłopaki z Warszawy, Matt Ogus, Aaron Curtis, Simeon Panda i wielu innych.

Na dziś koniec.
Dwa dni Ursynaliów zakończone.

Bawiłem się, trochę popiłem (5 piw mnie ścięło nie wiem jak), latałem z kumplami i koleżankami,
co chciałem to zjadłem - oczywiście nie żarłem jak świnia, ale chciałem chipsy to je zjadłem,
kebab też wleciał, albo jakieś batoniki.

Treningowy plan wykonany, dieta trzymana planowo do Ursynaliów.
Trochę wodą podlazłem, ale nie żałuję. Dwa dni i zniknie.

Sopot definitywnie odpuszczam.
Jeszcze jutro DNT bo praca nocka (ale dieta już będzie) i ostatnie 6 tyg redukcji.
Raczej żadna większa impreza mi nie wypadnie, więc nic mi nie stanie raczej na przeszkodzie.

Ogólnie co mnie zaskoczyło - odkąd od tych paru tygodni już nie mam tak ogromnego parcia na sylwetkę
jaką mają niektóre znane osoby to nie dość, że lepiej mi się trenuję, znosi dietę, ale i patrzę, a tu
skosy się pojawiły - nie takie fajne, ale są - lol.

Więc jestem happy.
A póki co idę w kimono

Kebab, chipsy, batony, piwa, kiełba, bułki przez 2 dni i taki o to spaślak z prześwitującymi żyłkami na brzuchu wychodzi








Zmieniony przez - Cayek w dniu 2016-06-05 03:59:45

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Zawsze powtarzam ze reset i podladowanie baterii kazdemu potrzbny. Ćwicząc caly czas na maxa i jedząc według schematu predzej czy pozniej sie wypalimy. Sport ma sprawiac przyjemnosc i budowanie sylwetki rowniez. Chyba ze przygotowujesz sie to inaczej to wtedy wygląda, ale po zawodach odbija sie x2
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
Dało by rade pogadać z tobą na PW? mam parę pytań jeżeli oczywiście masz czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Pisz xd

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Sylwetka wygląda zaj**iście Cayek.., pozazdrościć naprawdę...:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium