SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA

Wypiska z telefonu.

Dzień jak codzien.
Miałem lenia strasznego, ale poszedłem zrobić nogi.

Serie łączone i super serię + upał i zaduch jak cholera = przez chwilę prawie puściłem pawia.

Potem po 30 min cardio chyba spadł mi cukier (tak jak kiedyś pisałem). A wtedy gdy te spadki sił miałem notowałem najlepszy progres...

Zimne poty, straszna potliwość, mega osłabienie. Prawie usnąłem na tym rowerku przez te ostatnie 15 min. Jakoś wróciłem do domu i z racji że miałem mega parcie na słodkie to zrobiłem mizerię z jogurtem naturalnym i słodzikiem.

Do tego ugotowałem zupę warzywną jakby mnie dorwało na podjadanie w nocy.

Kuraka dziś nie zjem
Wrabalem multum warzyw i nie mam miejsca.

1.2 jabłka x120g, 150 mleka 0,5% oraz 50g wpc
2.jajecznica z 6 jak, 10g masła, 40g sera tostowego light
3.2 jabłka x120g, mleko 0,5% 150g, wpc 50g
4.rukola, szpinak, roszpunka, twaróg 275g

No i tam mały jogurt naturalny że słodzikiem i kakao odtłuszczonym by łasucha uspokoić.

1a.Siady 100kg 110kg 120kg x8-12
1b.wykroki z hantlami w miejscy 3x 8-10

2a.Suwnica wyciskanie 3x15
2b.wyprosty 3x12-15
2c.uginanie leżąc 3x12-15

3.MCPN z hantlami 30 kg 3x10
4.Łydki płaszczkowaty 3x15

Cardio 45 min

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
No to kurs widać pierwsza klasa Ci się trafił Ty go z polecenia wziąłeś czy sam wybrałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Polecili xd

Tylko to chwalona "szkoła" w której uczą gówna i możesz i gasić wykładowcę jak ja gdy pitoli o mitach ale bez wykucia na blachę pierdół i bez przyjęcia do siebie, że więcej niż 30g białka w posiłku jest dla sterydziarzy to...oblejesz

Eh a ja zawsze byłem buntownikiem który nigdy do siebie nie dopuszczał czegoś co jest bezużyteczne lub nieprawdziwe i miałem to zwyczajnie w dupie

Ale tak jest w większości.
Tylko w jednych łatwiej zdać a w innych trudniej


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-05-20 23:04:26

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Też tak mam, że jak słyszę jak ktoś głupoty gada to aż ciężko mi wytrzymać. Na uczelni raz miałem taką akcję na filozfii ale musiałem się uspokoić bo jeszcze bym nie zdał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jak pusciles pawia to byl dobry trg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie no, było blisko. Ciężko robić taki trening w taki zaduch

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA

DNT

Byłem od 13.00 na tym egzaminie praktycznym, który zdałem.
Została poprawka testu ogólnego w...lipcu. 1-2 lipca

Dzień zmulony i taki se.
Od posiłku do posiłku.
Ledwo zjadłem twaróg ze słodzikiem i kakao odtłuszczonym
i już mam ochotę na kuraka.

No i chodzę poddenerwowany.
Treningu nie zdążyłbym zrobić bo późno wróciłem, więc jutro przed uczelnią
wleci Klatka z bicepsem + cardio.

A póki co wegetuje głodny.

No i w planach na dalszą redukcję mam:

Helios
SFP od czerwca - 1 tydzień 1 SFP 3x cardio, 2 tydzień 2x SFP 2x Cardio, 3 tydzień 3x SFP 2x Cardio
Jakoś tak.

Czekam na dokładne wytyczne xd
Ale chyba z nudów się przejdę do tesco po ice tea zero
bo zeświruje.
Potem bigos zrobię.

Ogólnie to masakra.
W nocy budziłem się z 4 razy.
Głód jak sk***esyn.
Postawię chyba zgrzewkę napoju zero przy łóżku.

No i pytałem Sola to napisał, że ładowania powinienem robić co 7-14 dni by podbijać leptynę.
Czyste ofc i na low fat.
I nieprzesadne.

Zobaczę co doradzi.

Już widzę tą masakrę na zerowym estro 3 tygodnie przed










Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-05-21 18:42:11

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Cayek zobacz, jeszcze kilka dni temu pisaliśmy ci tutaj jak to my widzimy i sam zgodziłeś się na taki pomysł.
Mijają 2 czy 3 dni, a Ty juz pytasz Sola jakby on to widział i pewnie zaraz zmienisz decyzję.


nie chodzi mi o to, że to co napisze ci Sol będzie lepsze od tego co my Ci radziliśmy , a o to że nie potrafisz być konsekwentny i dotrzmymywać słowa samemu sobie.

Kombinujesz i nic więcej.

Zadaj sobie pytanie czy chcesz się przygotować do zawodów, czy po prostu ładnie wyglądać i raz w tygodniu wyskoczyć z ekipą na piwo i pizza.

Jasne to nic złego , ale wtedy nie psuje sobie aż tak zdrowia i odstaw środki, które kompletnie nie są potrzebne do zrobienia plazówki
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ale ja nie mówię, że będę je robił.
Napisałem do niego jakiś czas temu i dopiero miał czas odpowiedzieć.

Na pewno w końcówce powiedział, że mi pomoże,
a co zrobię teraz to jeszcze nie wiem.
Póki co czekam i zobaczę jak to się zmienia trzymając się non stop michy.

SFP też dodam bankowo.

A ładowania...nie wiem.
Zobaczę jak idzie bez nich.

Buli, Ty czy inni macie trenerów którzy wam mówią "NIE"
i chuy. I jesteście pewnie jednymi z kilkudziesięciu osób, które przygotowali do zawodów,
a ja lecę z tym sam w dodatku na 3x gorszych makro niż wy.
Dodatkowo u was leci non stop High carb - leptyna cały czas powinna trybić, nawet pomimo rotacji
w porownaniu do 50g ww.
Grelina i tak się rozreguluje od niskiego BF-a.

Myślisz, że czemu nawet mega zawodowcy mają trenerów ?
Bo potrafią ich ogarnąć i wprowadzają odpowiednie zmiany.
Bostin Loyd gadał, że jak się sam przygotowywał to spyerdolił
formę bo ciągle coś było nie halo i finalnie nawciągał się diuretyków
i zrobił się plackiem. Dopiero z trenerem zaczął na spokojnie przygotowania.

Zresztą kurfa, świra dostają ludzie 7-14 dni przed, kilka dni przed, a ja 6,5 tyg przed i chuy.


Ja tam lecę z tym sam i dużo rozmyślam - co kuźwa nie znaczy, że odrazu coś zmieniam.
Bez przesady.





Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-05-21 19:00:56

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
no trochę przesadziłeś z tym high carBem u mnie.
zobacz jaka mam dietę od dobrych 4tyg i jakie ilości aero lecialem.

a co do trenera to zobacz ile chłopaków tu ci dobrze radzi. różnica jest taka że mi to trener napisze na pw a nie na forum .

wystarczy nie kombinować , bo tu nie jedna osoba chce ci pomóc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium