SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Chciuałam napisać że cos jest 'nie tak' bo na lewno sylwetka lepsza, a potem zobaczyłam podpisy dat. Widać że 'PO' jest lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Gdzie ty masz 15%bf ? Na moje oko to już jest w okolicy 10% krata ładnie wychodzi ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22473 Napisanych postów 32922 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403495
Dziki jest dziki dzik jest zły...

Fajnie to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
waldi198
Gdzie ty masz 15%bf ? Na moje oko to już jest w okolicy 10% krata ładnie wychodzi ☺


Co Ty

Boczki wywalone, smalcu fest. Jedynie mój gen do mięśni brzucha stwarza taki pozór.

Tak czy owak dzięki bardzo.

Powoli leci, ale w ten tydzień znowu nie będzie dopięty.
Jutro klub, dziś na okienku namówili mnie na em... całe wino (amarena)

Już mi przeszło, więc trening raczej zrobię

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA DZIEŃ 54 CZĘŚĆ 1

Wróciłem do żywych.

Kurde, koniec z imprezami póki co. Tak ostro nie poleciałem od lat.
Cudem głowa nie bolała (ale było blisko z innego powodu...)

Tak czy owak przerwa z tym i pełne skupienie.
O dziwo jest progres, pomimo tego, że w ostatni weekend balowałem, w czwartek balowałem
+ wleciały tylko 3 sesje interwałów przez te 2 tyg.

Potem dodam rozpiskę treningu wczorajszego.





Założenia na następne 2 tyg:



+ interwały 2x w tyg 8 min.

Reszta potem.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
białka nie obcinaj, tylko wegle

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
No właśnie, co Ty z tym białkiem kombinujesz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Cayek
waldi198
Gdzie ty masz 15%bf ? Na moje oko to już jest w okolicy 10% krata ładnie wychodzi ☺


Co Ty

Boczki wywalone, smalcu fest. Jedynie mój gen do mięśni brzucha stwarza taki pozór.

Tak czy owak dzięki bardzo.

Powoli leci, ale w ten tydzień znowu nie będzie dopięty.
Jutro klub, dziś na okienku namówili mnie na em... całe wino (amarena)



Już mi przeszło, więc trening raczej zrobię



amarena klasyka sama w sobie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Białko raz jest na poziomie 175 a raz 200. W sumie nie wiem po co mi go tyle. Jedynie kasę tracę. O katabolizm nie mam co się martwić na testosteronie i o takie p******y jak TEF biorąc t3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA DZIEŃ 54 CZĘŚĆ 2

Tak słabo z siłą dzisiaj, że trening poszedł tak sobie :/
Pierwszy raz od początku redukcji użyłem hantli 46 kg, zamiast 48 kg w każdej serii



TRENING:

1.Hantle skos - 48 kg x6, 46 kg x6 46 kg x5
2.Sztanga skos dolny - 80 kg 3x10
3.Ściąganie linek wyciągów górnych - 27 kg x15 23 kg 3x15 + drop set
4.Suwnica smitha skos dodatni - 80 kg 3x do upadku + drop set do upadku

1.Hantla za głowę oburącz - 30 kg 3x do upadku
2.Drążek wyciągu górnego - 67 kg 3x do upadku
3.Linki wyciągu górnego - 33 kg 3x do upadku + drop
4.Linka wyciągu górnego jednorącz - 13 kg 3x do upadku.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium