SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
a nie mogłes tych igieł zwyczajnie w necie zamowić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mając do soboty 40 groszy na koncie ?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887181
Mogłeś na dozie z odbiorem osobistym i płatnością w aptece zamówić :D

Co do rodziny - nie zawsze ale jak widać dość często sprawdza się powiedzenie, że z rodziną to na zdjęciach się najlepiej wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No jak już zaczyna o hajs chodzić to rzeczywiście.
Niezawsze, ale zdarza się jak widać.

W ogóle ostatnio każdy ma jakiś dziwny problem
odkąd próbuję wystartować.
Szczególnie do brania towaru.

Ostatnio myślałem, że wybuchnę jak koleżanki porównały branie
towaru do brania heroiny, kokainy i innych mocnych narkotyków.
Nie kumam tego w czym im to wadzi skoro na moje zachowanie
to w ogóle nie wpływa.

I jak ja mogę sobie tak mieszać w hormonach...
I mówią to laski na pigułach antykoncepcyjnych


Eeee poyebane
Chyba zmienię nick na "Cayek2703 Natural bodybuilder"

Pasowałoby bo też mam wadę wymowy "R" hahahah

A z innej beczki:





Jak on to zmieścił i ile on hajsu musiał na to wydać...


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-06-06 23:43:24

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dlatego też ja się tak szybko wyprowadziłem z chaty i wyjechałem do trójmiasta, bo tu nie ma problemu ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy za tą dwójkę nawet.
Moi też wyczuli jak skonczylem szkole , poszedlem do pracy to zaczeli ze mnie doslownie wysysac pieniadze, a bo pozycz, a bo brakuje ,a bo na rachunki itp itd i z wyplaty nie bylo nic ,a w tym momencie nie mam żadnej pomocy ze strony mojej rodziny i nie utrzymuje z nimi kontaktu,bo Oktawii rodzice to już inna bajka i wygląda z ich strony wszystko całkiem na odwrót.

Niestety życie, pieniądz najważniejszy. Także wiem jak to jest i wole byc na swoim i sie martwic niz mieszkac za friko a zeby codziennie mi ktoś na łeb próbówal wejsc i kłótnie i nerwy.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364273 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668634
Spokoj to podstawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
dokładnie, spokój ducha, kasę da się jakoś ogarnąć , ale głowa najważniejsza. Miłego dnia Panowei

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364273 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668634
Rowniez milego ja klatke koncze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
to ile ty tam na tej siłce zarabiasz ze jeszcze rodzinka chce od ciebie hajs?:d chyba musze wyjechac do wawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Miliony monet... Tyle co matka tyrając 8-10h albo trochę mniej niż siora, która w korpo zapieprza i nienawidzi tej roboty, a ja...ja sobie bimbam i w sumie robię to co lubię za całkiem fajną kasę. W dupę z tym. Ja to się cieszę, że w końcu będzie kasa na towar i przede wszystkim na dietę, coś przyjemności i szkolenia Na szkolenia chyba najbardziej wyczekiwałem :D

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium