SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Pogoda ssie, spasłem się chyba. Z 5 kg cięższy jestem chyba, a teraz idę do polo marketu po słodycze. Wleciało spaghetti, jutro może pizza. Hamulce puściły totalnie, a motywacji do trzymania formy nie mam nic, a nic skoro siedzę w bluzie pod namiotem i kuchenki nie mam Z jednej strony jestem na siebie wqrwi**y, a z drugiej czuje się super mega wyluzowany bez tego zasranego rygoru bez którego żyć nie potrafię gdy jestem w domu i normalnie trenuję xd

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie no serio. Z jednej strony mi głupio bo jak jestem w Warszawie, ćwiczę i trzymam dietę i zjem te 200 kcal za dużo to qrwica mnie strzela, a tu siedzę, gadam, spędzaj fajnie czas mimo pogody i nie myślę czy zjadłem 100 kcal za dużo czy mogę zjeść te 20g migdałów jeszcze bo makro mi pozwalają. Może i brzmi jak wymówka, ale w dupie to mam.

Stawiam, że te 9 dni resetu całkowitego da mi mega kopa do trzymania diety i treningów, a powrót do formy zajmie mi pewnie 3-4 tyg.
Serio monotonia to g**** xd

A póki co lecę po bułki jogurtowe, ciastka jakieś itp.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-07-29 19:40:28

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Wróciłem nad ranem i cóż...

Tak dałem w palnik, że forma przeminęła z wiatrem
Mimo, że znowu grubas jestem to nie żałuję - takiego luzu, dobrego humoru
itp. nie miałem od dawna. Tego mi było trzeba mimo, że teraz pomęczę się z naprawianiem
tego o ile mi się uda

A no i tak dodam: nigdy śmieciowe żarcie nie smakowało tak dobrze jak teraz na wyjeździe.
Kebsy, pizza, domowe obiadki och.



68,6 kg ----> 74 kg
76,5 cm talia ----> 84 cm
Udo and biceps bez zmian.

Póki co dieta jak przed wyjazdem, zaś plan treningowy nowy:





Może coś z tego wyjdzie.

Elooo


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-08-03 13:23:26

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
fajnie tak sobie podjeść,mieć w du*ie wszystko
ale jednak wolę zaplanowane ,nawet 2 dniowe czit deje

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Szybko przyszlom, szybko pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Po dniach 4 starałem się opanować bo mini doła złapałem. Poszedłem biegać, coś poćwiczyć z ciężarem własnego ciała i do sklepu po zakupy. Planowany był grill. Wszyscy ode mnie kupują kiełby, karkówkę, a ja myślę nad cyckiem z kury 16.89 zł za kg xD wziąłem do tego chlebek pełnoziarnisty, płatki owsiane itp. i nagle takiego doła złapałem na myśl, że mam tu dietę trzymać, że rzuciłem to w ciul i kupiłem rurki z nadzieniem czekoladowym. Chociaż nie powiem - pod koniec brakowało mi liczenia kalorii. A no i jeszcze pogoda miała na to swój wpływ - ja pod namiotem, non stop pada, zimno, 0 plaży, coś tam łowienia ryb i spacery do miasta na żarcie, a oczywiście w dniu wyjazdu upał i następny tydzień ma być 30 stopni na pomorzu. Juhu -.-


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-08-03 13:46:11

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium